in

Příběh Šimona (31): Měl to být jen úlet s ochranou. Takový podraz jsem ještě nezažil…

pixabay.com
Reklama

Šimon je svobodný muž, který se rád baví a nebojí se na večírcích s kamarády odvázat. Byl to hotový lev salonů, který nesměl chybět na žádné jejich akci. Jedna rozlučka se svobodou se mu ale stala osudnou. Takový podraz ještě totiž nezažil.

Ten večer.

Byli jsme s kámošema v místním klubu. Slavila se zrovna rozlučka se svobodou jednoho z naší party a tak alkohol tekl proudem a ani o krásné díky nebyla nouze. Jelikož jsem byl nezadaný, nic mi nebránilo v tom, vyhlédnout si tu nejkrásnější a trošku se večer pobavit i tak trochu jinak. To jsem ale ještě nevěděl, jak velká terapie šokem mě čeká,…

Byly asi dvě ráno, když se bar začal pomalu vylidňovat a budoucí manžel odjel taxíkem domů, aby se z toho vyspal. Já však ještě chvíli zůstal u baru, abych si dopil svůj drink a nemohl jsem si nevšimnout, že mě konkrétně jedna slečna v průběhu celého večera sleduje. Tak jsem šel za ní.

Společnost.

Přišel jsem za ní, jestli by se se mnou nenapila. Její kamarádka byla stejně zaneprázdněna mužem vedle a tak jsem využil situace, aby i ona zažila nějakou tu zábavu. Byla nádherná, měla krásnou postavu a já věděl, že tu musím mít.

Objednal jsem nám pár drinků a začal se pozvolna vyptávat tak, aby nepoznala, že se jí snažím dostat do postele. Dozvěděl jsem se díky tomu, že se jmenuje Daniela, bydlí nedaleko a že dnes večer měla přespat u kamarádky, se kterou se vydali hledat jen nějaké menší povyražení na jednu noc, ale že z toho nejspíše nic nebude. Vlastně to vše šlo až moc hladce… a šli jsme ke mě domů.

Šup do postele.

Otevřel jsem dveře do svého bytu a rozhodl se, že už nebudu na nic čekat. Koneckonců, vzrušení z ní doslova zářilo, jak moc to sama chtěla. Přitiskl jsem ji proto na zeď, aniž by se stihla vyzou z podpatků a začal ji líbat na krku, klíční kosti, v dekoltu. Rukou jsem ji vjel pod sukni a ne, v jejím velkém vzrušení jsem se opravdu nemýlil. Doslova z ní kapalo. Ještě jednou jsem se jí pro jistotu zeptal, jestli to opravdu chce a bere to stejně jako já – jen jako úlet. Souhlasila a dokonce mi podala již připravený kondom.

pixabay.com

Přemístili jsme se do ložnice a tam to začalo. Díky alkoholu jsme ztratili všechny zábrany a moje výdrž se díky mírné opilosti několikanásobně prodloužila. Asi po hodině a půl dovádění jsem už ale cítil, že se blíží i můj vrchol. Pomalu jsem se začal zvedat, abych svoji chloubu vytáhl, protože kondomům nevěřím a raději vyvrcholil na její břicho. V ten moment mě však pevně sevřela svýma nohama okolo pasu a odmítala mě pustit…. a jelikož jsem, byl na samém okraji vzrušení, jsem se do ní uděl. Ten pravý šok ale přišel až za chvíli…

Cože?!

Po rozdýchání orgasmu jsem na ni zůstal nevěřícně koukat. „Proč jsi to udělala? Proč jsi mě naschvál sevřela v momentu, když jsem chtěl jít ven? Kondomům nemůžeš tolik věřit,“ řekl jsem naštvaným tónem a ona začala předvádět, jakože vůbec neví, o čem to mluvím. Moc dobře jsem ale její zadržovaný smích viděl. „Čemu se směje, to není sranda, nechci být otcem,“ dořekl jsem a v ten moment jsem si toho všiml. Kondom byl prasklý… vlastně to vypadalo, jako by někdo jeho špičku odstřihnul.

„To nemyslíš vážně?!“ zakřičel jsem na ní a odtáhl jí do koupelny, abych ji alespoň nějak trochu umyl. Byl jsem tak naštvaný,.. Nechtěl jsem jí tu už ani minutu. Očividně to udělal naschvál. Začal jsem jí podávat oblečení a dal jí najevo, že tohle se stát nemělo. Od té doby jsem jí již měsíc neviděl. Pokaždé, když mi ale někdo zazvoní u dveří, se bojím, že to bude právě Daniela s oznámením těhotenství. Co dodat,… od toho večera jsem s úlety nadobro skončil.

Reklama