in

Příběh Leony (27): Dali jsme si marihuanu pro zpestření intimních hrátek. Místo potěšení máme problém.

pixabay.com
Reklama

Leona chodí s Tadeášem už několik let a jsou spolu velmi šťastní. Jezdí na výlety, užívají si života, scházejí se s přáteli a nebojí se do všeho spolu vrhnout po hlavě. Avšak jeden takový netradiční zážitek jim změnil vztah. Šli se bavit s přáteli na párty, kde alkohol tekl proudem, a kde konci večera vyzkoušeli něco, čeho nyní litují.

Večírek.

Bylo to jedno z těch divokých večerů plných zábavy, které si občas rádi s přáteli užíváme. Tadeáš a já jsme spolu už několik let a naše láska je silnější než kdy dřív. Milujeme společné výlety, adrenalinová dobrodružství a sdílení radosti ze života. Nikdy bychom si nepomysleli, že by náš vztah mohl něco tak náhle změnit jako právě jeden večer.

Ten večer byl jiný. Všichni jsme se bavili do noci, a když už se zdálo, že jsme viděli maximum legrace, přišel jeden z našich kamarádů s něčím neobvyklým. Přinesl marihuanu a tvrdil, že když ji zkusíme a pak se spolu půjdeme například pomilovat, zažijeme něco naprosto neuvěřitelného.

Nový vrchol.

Nikdy jsme takové věci nezkoušeli, ale v opojení alkoholu a nadšení jsme se rozhodli, že toho večera riskneme všechno. Chtěli jsme spolu zažít něco nového a neobvyklého. A tak jsme vyzkoušeli marihuanu a nechali se unést do tajemného světa.

Začalo to jako cesta do jiné dimenze. Vnímali jsme každý okamžik intenzivněji, až jsme se ztratili ve vlnách radosti a vzrušení. Bylo to, jako bychom byli spojeni na úplně nové úrovni. Náš dotek byl něžný a naléhavý zároveň. Všechny naše smysly se propojily a naše láska dosáhla nového vrcholu. Bylo to jako probuzení naší vášně, která byla dříve jemně skrytá a naše spojení bylo hlubší než kdykoli předtím.

pixabay.com

Další den.

Usnuli jsme vyčerpáním a probudili se až pozdě odpoledne druhý den. Když se vše uklidnilo, uvědomili jsme si, co jsme to zažili a začali jsme si o tom povídat. Byla to sice jen jednorázová zkušenost, ale byla tak intenzivní, že na ni nešlo nemyslet. A možná právě to byl jeden z důvodů, proč jsme začali mít ve vztahu problém.

Večer jsme šli do postele a Tadeáš se začal mazlit. Bylo mi jasné, co chce a jelikož jsem po tom úžasném zážitku byla správně naladěná, dlouho jsem nepřemýšlela a začala mi mazlení oplácet. Líbali jsme se, osahávali, až si mě posadil na sebe a nechal mě korigovat si tempo. Jenže i když to bylo opravdu příjemné,.. nebylo to ono.

Nebude to pravidel!

Asi po 10 minutách mě chytil, abych přestala a upřeně se mi zahleděl do očí. “Promiň, ale nezdá se ti, že to není ono?” zeptal se mě a já si lehla vedle něj. “Ano, nebylo to sice tolik intenzivní jako předešlou noc, ale to snad neznamená, že nebudeme mít sex… a už vůbec to neznamená, že se pokaždé budu muset zhulit. Měl to být jen jednorázový zážitek,” vysvětlovala jsem mu a čekala na jeho reakci. Tadeáš jen smutně přikývl a popřál mi dobrou noc.

Nemohla jsem usnout ani za nic. Neustále jsem o tom musela přemýšlet. To už Tadeášovi nestačí náš běžný sex bez “příměsí”? To si vážně představuje do budoucna tak, že bez marihuany to nepůjde? Jsem opravdu zklamaná. Mělo to být jen pro jednou a místo potěšení tu máme problém.

Reklama