in

Příběh Dany (37): Pomáhali jsme novému sousedovi při stěhování. Od té doby jej tajně navštěvuji. Změnil mi život.

pixabay.com
Reklama

Dana a Mirek spolu bydleli již 7 let. Měli se rádi, ale spíše by se jejich vztah dal přirovnat ke spolubydlícím. Oba dva chodili do práce, ona mu vařila, uklízela a on hlavně jen seděl u televize a počítače. Nebyl nijak akční a proto, když se objevil nový soused, změnil se jejich život k nepoznání. Obzvláště ten Danin…

Nový soused.

Spolu se svým přítelem jsme pomáhali novému sousedovi při jeho stěhování. Bylo to takové to tradiční sousedské gesto, abychom mu trochu usnadnili začátek v novém bytě. Navíc, stěhováci mu všechny jeho věci nechali před domem a odjeli. Bylo by od nás sprosté, kdybychom mu nepomohli, zvláště, když si nás všiml, jak jej zpoza okna pozorujeme.

Během nošení nábytku a krabic jsem si všimla, že mezi tím vším byly i kousky, které byste na první pohled nepovažovali za běžný nábytek. Byly to věci, které měly jiný účel, věci sloužící pro lidské potěšení a experimentování při objevování nových zákoutí tělesných slastí. Byla to trochu nečekaná zkušenost. Vždy jsem takovéto kousky viděla jen na internetu.

Objev.

Narazila jsem dokonce na krabici plnou hraček, které byly evidentně určeny pro hraní si se ženami. A co bylo ještě překvapivější – nový soused neměl partnerku. Nevěděla jsem, co si mám o tom myslet, ale nechtěla jsem to soudit.

Ponořená ve fantaziích jsem ale přestala vnímat svět kolem sebe a nevšimla jsem si, že se ke mně blíží něčí kroky… a ne byla to přítel. “Našla jsi tam, co jsi hledala?” ozval se hlas za mnou. Ano, by, to náš nový soused a načapal, mě právě ve chvíli, kdy jsem se dívala do té “dámské” krabice.

pixabay.com

Návrh?

Čekala jsem na zcela jinou reakci. Že se mě zeptá na něco jako, co tam dělám, proč mu lezu do soukromí a tak dále. Místo toho se však usmál, stoupl si opravdu blízko mě a zeptal se, jestli bych měla zájem si některé z těchto věcí vyzkoušet. Bez závazků, jen tak pro zábavu.

Byla jsem zaskočená jeho návrhem, ale zároveň mě to tak nějak zaujalo. Bylo to tak odlišné od všeho, co jsem kdy zažila. Navíc,.. můj přítel je natolik líný, že více jak dvakrát do měsíce se žádné intimity nedočkám. A tak moje zvědavost zvítězila nad rozumem a já souhlasila.

Tajnosti.

Od té doby jsme se s novým sousedem začali tajně scházet. Byla mezi námi taková zvláštní dohoda, která nám umožňovala užívat si vzájemné společnosti a zábavy bez závazků. Nikdy jsem si nemyslela, že bych se ocitla v takové situaci. Bylo to tajemné, vzrušující a jiné než cokoli, co jsem kdy dělala.

Ačkoli je to divoké a odlišné od mého běžného života, nemohu popřít, že jsem si to neužívala. Jen si stále častěji kladu otázky o tom, jak to bude dál? To takto budeme provozovat do doby, než jeden z nás neřekne dost? A co když se to jednou můj partner dozví nebo mu to sám soused řekne? A co budu dělat, až to přestane? Nedovedu si představit zase ten nudný život bez experimentů. Popravdě,.. budoucnosti se vážně bojím. Nevím, co mám očekávat.

Reklama