in

Příběh Damiána (29): Slibné rande skončilo fiaskem. Prasklá ochrana mě zachránila.

pixabay.com
Reklama

Damián byl zvědavý mladík, který ve svém okolí neznal žádnou ženu, která by se mu líbila a tak se rozhodl zkusit štěstí na internetu. Netrvalo dlouho a opravdu tam své štěstí našel, avšak kdyby věděl, že jen díky prasklému kondomu zjistí, co je zač, dával by si při seznamování daleko větší pozor. 

Poslední šance na štěstí.

Seznámili jsme se online a od té doby mi nepřišlo, že by bylo něco v mém životě tak vzrušujícího a zároveň tajemného. Dennodenně jsme si psali, naše konverzace byly plné smíchu, vášně a společného porozumění. Brzy jsem se do ní zamiloval a věděl jsem, že je to ta pravá.

Pozval jsem ji na rande a naplánoval jsem večer, který by nám měl navždy zůstat v paměti. Vybral jsem nejlepší restauraci ve městě s nádherným výhledem, objednal její oblíbené jídlo a připravil jsem se na ten večer, jako by to byla moje poslední šance na štěstí.

Na vrcholu vášně.

Když nastal náš den, byl jsem nervózní a zároveň nadšený. Žaneta vypadala ještě krásněji než na fotkách, naše setkání bylo plné emocí a skvělé konverzace k tomu. Později jsme se rozhodli jít tancovat, a tam to začalo.

Tancovali jsme blízko sebe, a vášeň mezi námi doslova jiskřila. Když jsme se pak vrátili ke mně domů, nebylo třeba slov. Začali jsme se vášnivě líbat, svlékat se z šatů a vášeň dosáhla vrcholu, když jsme skončili v posteli.

pixabay.com

A problém je na světě.

Byl to okamžik, na který jsme čekali celý večer a já byl u vytržení, že se o opravdu děje. Žaneta sice trvala na tom, abych použil ochranu, ale co bych pro ni neudělal. Byl jsem ohleduplný a respektoval její rozhodnutí. V tu chvíli jsem si ale nevšiml, že se něco stalo.

Kondom, který jsme použili, se během vášnivých chvilek protrhl, a já to nezaznamenal. Až když jsem vyvrcholil, jsem si uvědomil, co se stalo. Všechno skončilo hluboko v ní. Když ze mě slezla a všimla si, kolik toho z ní vytéká všude po stehnech, byla zděšená a to natolik, že si v tom momentu zřejmě neuvědomila, co říká.

A je pryč…

“Ne! Proboha ne! Ale já jsem vdaná,” řekla s hrůzou v hlase. Nebyla však jediná vyděšená. “Co jsi to řekla?” zeptal jsem se jí, abych se ujistil, že jsem slyšet správně. Najednou zbledla, dala si ruku před pusu a rychle odešla do koupelny.

Cestou si posbírala oblečení a mezitím, než jsem se vrátil oblečený z ložnice, byla pryč. Zkoušel jsem jí volat, ale nezvedá mi telefon a ani neodepisuje na zprávy. Vypadá to tak, že se zřejmě nikdy nedozvím, jak to celé bylo doopravdy. Ale co vím určitě, tak to, že si od online seznamování dám zase na chvíli pokoj.

Reklama