in

Příběh Milana (44) a Elišky (32): Navštívili jsme Swingers párty. To, co se stalo, nám zničilo manželství.

pixabay.com
Reklama

Milan a Eliška se poznali na vysoké škole. Byla to láska na první pohled a tvořili úžasný pár. Jen tak je nic nerozdělilo a tak se Milan již po roce vztahu rozhodl, že požádá Elišku o ruku. Po vystudování je však čekalo běžné zaměstnání a jejichž život i vztah spadl do nudné každodenní rutiny. Rozhodli se proto experimentovat. Kdyby však věděli, jak to celé dopadne, nikdy by se do toho nepouštěli.

Nuda, nuda a zase jenom nuda.

Tak, jak jsem během studentský let nevěděli, co budeme spolu podnikat jako první, tak nyní se potýkáme s opačným problémem. Náš vztah sklouzl do také úmorné nudné rutiny, že jsme začali pociťovat, jak se navzájem vzdalujeme a jiskra naší lásky pomalu vyhasíná.

To samozřejmě ani jeden z nás nechtěl, a tak jsme se rozhodli, že začneme experimentovat. Jako první jsme začali pravidelně chodit na bazén a do kina. Poté jsme to povýšili na navštěvování restaurací, kde jsme si dávali ty nejextravagantnější pokrmy. Cítili jsme však, že to chce tak trochu jiný typ experimentování.

Zábava začíná.

I když si to nechtějí lidé připustit, když to ve vztahu dokonale neklape v posteli, nemůže to klapat ani v tom běžném soužití. Zaměřili jsme se proto na tento problém. V našem případě sice nešlo tak úplně o nesouhru, ale spíše o tu nudnou rutinu, která celý požitek z milování úplně zabíjela.

A tak jsme začali se zábavou. Z původních postelových hrátek dvakrát do měsíce se stalo výživné experimentování několikrát do týdne. Nové polohy, oblečky, hračky, prostředí,… opravdu jsme se oba dva velmi snažili a užívali jsme si to. I tak jsme ale cítili, že by to chtělo něco více.

pixabay.com

Další level.

Tak nějak jsme si oba dva opatrně přiznali, že by možná nebylo od věci, zkusit do našeho intimního života přizvat někoho dalšího. Po nějakém čase nás však i tohle přestalo úplně bavit a měli jsme touhu to opět povýšit o další level. A tak jsem se rozhodli zúčastnit Swingers párty.

Na internetu jsme si našli, kde se v našem okolí nachází nejbližší Swingers klub a přečetli jsme si jeho pravidla i program. Vybrali jsme si akci pro manželské páry, která se měla konat za 12 dní a začali si povídat o nějakých pravidlech a hranicích, které budeme dodržovat mezi sebou.

Stalo se…

Ten den byl opravdu zvláštní,.. Setkali jsme se s novými lidmi, měli jsme možnost vyzkoušet a vidět nové praktiky i pozice, střídat si partnery a užít si tak s úplně cizími lidmi. I když to bylo něco, co jsme oba dva chtěli vyzkoušet, dělat jsme to neměli. Dívat se navzájem do očí, když zažíváte rozkoš s někým cizím, nás sice jistým způsobem vzrušovalo, ale když se na to podíváme zpětně, spíše to v nás něco změnilo,..

Po tom, co jsme se vrátili domů, jsme spolu týden nespali a doma panovala velmi zvláštní atmosféra, kterou jsme se oba dva snažili přehlížet. Pak však nastal moment, u kterého nám došlo, že jsme si zničili manželství.

Po týdnu bez milování jsme si lehli do postele a začali se hladit, líbat, dráždit… jenže bezvýsledně. Ani jeden z nás nebyl schopen se jakkoli vzrušit a pomyšlení, že bychom dosáhli svého vrcholu jen díky cizím lidem, se nám vůbec nelíbilo. Mělo to být jen zpestření, případně občasná zábava. Nikoliv hlavní náplň našeho vztahu, bez které nám to spolu jinak neklape.

Reklama