in

Příběh Katky (24): Odešla jsem z večírku s nádherným mužem. Po intimnějším sblížení mě však čekal šok.

pixabay.com
Reklama

Katka byla mladá krásná dívka, která potřebovala vypadnout mezi lidi a po nějakém čase se pobavit na nějakém tom večírku. Nejenom, že se skvěle bavila, ale dokonce se toho večera i seznámila, to ale ještě nevěděla, jaké velké překvapení na ni čeká.

Večírek.

Bylo to tak nějak náhodou, když jsem se rozhodla jít na onen osudný večerek. Nečekala jsem na nějaké zvláštní dobrodružství, jen jsem chtěla trochu vybočit z každodenní rutiny a pobavit se… což se nakonec vážně stalo.

Na večírku jsem potkala nádherného muže, který mě naprosto okouzlil. Podívali jsme se jeden druhému do očí a věděla jsem, že je mezi námi něco zvláštního. Byl krásný, charismatický a měl v sobě zkrátka něco, co mě okouzlilo hned na první pohled.

Něco je jinak.

Začali jsme spolu tančit a povídat si a celý večer byl prostě magický. Popíjeli jsme u baru, smáli se a užívali si každou chvíli. Když se večírek blížil ke konci, pozval mě k sobě domů na další drink a jestli bych nechtěla u něj přespat. Byla jsem do něj tak poblouzněná, že jsem souhlasila. Chtěla jsem, aby tento nádherný večer pokračoval dál.

pixabay.com

A právě nyní začíná ten neuvěřitelný obrat. Když jsme se dostali k romantickému líbání, začali jsme se svlékat, osahávat, a v ten moment jsem pochopila, že něco není tak úplně v pořádku. Můj objev měl pod prsy velké jizvy a tam dole se mu rozhodně nerýsovala žádná velká chlouba. Vlastně jsem tam cítila něco, co sama moc dobře znám

Překvapení.

V ten moment jsem nechápala a upřímně,…. bylo po náladě. Zasekla jsem se a začala jsem se ho ptát, až mi nakonec všechno vysvětlil. Nebyl to totiž muž, ale žena v přechodné fázi mezi pohlavími, do níž jsem se tak rychle zakoukala.

Měla jsem v sobě smíšené pocity. Zamilovala jsem se jen do vzhledu nebo do osobnosti? A jsem díky tomu nyní heterosexuál nebo homosexuál? A dokáži vůbec něco takového překovat? Mám více otázek než odpovědí… Věřím, že dnešní noc jen tak nepůjde spát.

Reklama