in

Novinka: Adam a Nathan ze Survivoru se proti sobě postaví v ringu! Již tuto sobotu!

instagram.com instagram.com
Reklama

Pokud jste v tomto roce sledovali drsnou reality show Survivor: Česko a Slovensko, tak vám jistě neunikla dvě jména. Nathan Christián Dzaba, pohledný sportovec, kterého jste mohli již dříve vidět na obrazovkách TV Nova v reality show Love Island, a Adam Raiter, sportovec a upovídaný truhlář, který byl Nathanovým velkým rivalem ve většině soutěží. Pokud vám jsou tito dva muži sympatičtí, tak můžete jásat. Již tuto sobotu se proti sobě utkají v ringu!

Promotér a spoluvlastník Oktagonu, největší česko-slovenské MMA organizace, a taktéž moderátor Survivoru o tomto zápasu tvrdí: „Oba jsou zajímavé osobnosti, fyzicky velmi dobře připravení. A je jasné, že měli spolu poměrně velký fyzický souboj. Chceme ukázat něco, co jsme tu ještě neměli,“ Taktéž sází na to, že by tento souboj mohl k drsnému MMA přilákat nové fanoušky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Na platformě OKTAGON.TV již teď můžete sledovat přípravu obou těchto borců na nadcházející sobotní zápas, který se uskuteční v sobotním turnaji v Brně. Ten se bude konat ve stylu pravidel MMA, zápas může tedy trvat až 15 minut.

Jak Adam, tak Nathan v MMA začínají úplně od nuly. Mají velký respekt před tím, co je čeká. Během pár měsíců tvrdého tréninku se do sebe snažili dostat léta zkušeností ostatních MMA zápasníků. Nathan trénoval v Trnavě ve Spartak gymu, kde je šéftrenér velice známý muž Atilla Végh. Adam se připravoval v Praze na Vinohradech s osobním koučem Martinem Svobodou.

Jejich zápas bude opravdu velice zajímavý a my se strašně těšíme na jeho průběh. Co si o tomto myslíte vy? Kdo je váš favorit?

Čerpali jsme z isport.blesk.cz

Reklama