in

Grznár vyhrál svůj vysněný zápas proti Bejrovi!

Aleš Bejr vs. Filip Grznár
YouTube.com
Reklama

Před jedním dnem, tedy 29. října se odehrál třetí galavečer úspěšné české organizace Clash of the Stars, kdy se proti sobě utkaly osobnosti českého internetu. Turnaj uzavřel hlavní zápas galavečera mezi Filipem Grznárem a Alešem Bejrem.

V hlavním zápase se utkaly dvě velké hvězdy českého internetu, Aleš Bejr a Filip Grznár. Filip již jedno utkání pod organizací Clash of the Stars měl a bylo úspěšné. Bejr je v řadách této organizace nováčkem a tak bylo jasné, že bude mít Filip i menší kurz u sazkových kancelářích.

V pátek, tedy 28.10. bylo oficiální vážení. Na této události se Bejr vrhl na Filipa takovým způsobem, že mu způsobil tržnou ránu pod okem a Filip musel odejít do nemocnice na šití. Filip však zápas neodřekl a tím pádem měl ještě větší motivaci ho o den později v kleci rozdrtit.

Hlavní zápas večera, mezi Grznárem a Bejrem netrval dlouho. Odehrával se v malých rukavicích, jak určují pravidla thajského boxu. Fanoušci fandili neskutečným způsobem a bylo slyšet, že oba dva soupeři měli své publikum poměrně rozsáhlé.

Jak Filip, tak Aleš rozdávali rány jednu za druhou. Problém nastal tehdy, když se rozhodčí snažil dva bojovníky odtrhnout tím, že skočil na Alešova záda, přičemž mu způsobil zranění nohy. I přes Alešovo zranění zápas pokračoval a padaly tvrdé rány na obou stranách. Aleš však jeho zranění nakonec podlehl a navzdory velké motivaci obou zápasníků vyhrál Filip Grznár na technické KO

Po zápase si oba podali ruce a zakopali pomyslnou válečnou sekeru, přičemž Bejr požadoval odvetu. Filip mu odpověděl, že odvety sice nedělá, ale kdyby šli do zápasu podle pravidel MMA, ještě to promyslí.

Čerpali jsme z proboxing.cz

Reklama