in

Oktagon Underground: Výhra Karlose Vémoly po chybě rozhodčího?

instagram.com instagram.com
Reklama

Karlos “Terminátor” Vémola je velice známý MMA zápasník. Výjimečně se ale nepral se svým soupeřem Marpem ve stylu MMA (mixed martial arts), ale v boxu. Karlos zvítězil, ale jeho vítězství bylo velice kontroverzní… Proč?

Boxerský turnaj OKTAGON Underground se konal v pražské O2 aréně. Hlavní zápas byl bezpochyby zápas Karlose a Marpa. Karlos je známý tím, že při svých MMA zápasech “háže” své protivníky na zem. To se ovšem v boxu nesmí, a tak Karlos musel po celou dobu zůstat v poloze, která je mu méně komfortní…V postoji.

Terminátor už od prvních vteřin zatlačil svého soupeře k provazům a nepolevoval. Jeho fighterské zkušenosti byly opravdu znát. Ve 4. kole ale zničehonic sudí mezi oba fightery vstoupil a zápas ukončil pro nedostatečnou aktivitu Marpa. Lidé tohle považují za chybu sudího, protože jeho aktivita byla dostatečná na to, aby zápas pokračoval. Z verdiktu byli všichni překvapeni a ani Karlos neskrýval svůj nesouhlas.

Fight Karlose a Marpa samozřejmě nebyl jediný. V tento večer se utkali například Miloš Petrášek a Samuel Krištofič, mezi kterými již před počátkem zápasu nepanovala přátelská atmosféra. Sledovali jste tento boxerský večer? Pokud ano, jaký máte názor na kontroverzní ukončení rozhodčího?

Čerpali jsme ze sport.cz

Reklama