in

Survivor: Oblíbený Tomáš obviněn z trestného činu!

instagram.com instagram.com
Reklama

Pokud sledujete televizní reality show Survivor, tak jistě znáte jméno Tomáš Zástěra. Donedávna byl znám jako moderátor Snídaně s Novou. Dnes už je pevným členem týmu rádia Evropy 2, kde spolu se Zorkou Hejdou moderují Odpolední show.

Tomáš se dostal do širšího povědomí právě díky reality show Survivor. Lidé si jej oblíbili pro jeho skromnost, chytrost a hlavně šikovnost v jednotlivých hrách, kde většinou dominoval. V Survivoru se mu dařilo, ale poté se při jedné hře zranil a po několika dnech musel ze soutěže odstoupit ze zdravotních důvodů. Nyní už je zpět v České republice, ale cestou měl obrovské problémy… V Německu jej totiž obvinili z trestného činu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tomáš Zástěra (@zasteratom)

Při přestupu ve Frankfurtu nad Mohanem mu odhalili v zavazadle nůž, jehož čepel měla 6,2 cm, což v Německu přesahuje limit 6 cm. Poté už se to hodnotí jako trestný čin. „Tak ten týpek říká – jo jo, nebojte se, nějaký problém? A kouká na ten komp a říká – vy tam máte nůž. – ne, nemám nůž. – jo, máte tam prostě nůž v tom batohu. – ne, žádný nůž tam nemám – máte v peněžence nůž – v peněžence nůž?… Tak to vyndal a já jsem skutečně před dvěma lety dostal takovou tu kartu velikosti platební karty, která když se její boky zlomí, vznikne z toho nůž, takový jakoby survival knife,“ jsou slova Tomáše.

Prvně to vypadalo, že Tomáš nestihne ani letadlo do Prahy a byla zde možnost, že v Německu zůstane. Naštěstí ale vše dopadlo dobře. Letadlo stihl a je zpět doma. „Musím každý týden kontaktovat svého německého právníka a zjišťovat, jak se v Německu vyvíjí můj trestný čin a jestli dostanu nějakou pokutu, nebo jestli mě zavřou…,“ dodal Tomáš. Poté se ale svěřil, že situace nakonec nebude vypadat tak černě a sám si myslí, že to dopadne dobře.

I taková maličkost jako 0,2 cm nás může dělit od nepěkného času stráveného v cele. Přejeme Tomášovi štěstí a doufáme, že se situace rychle vyřeší a že všechno bude v pořádku. Podívejte se i na Survivor, který je vysílán na Nově v úterý a pátek přesně v 20:40.

Reklama