in

Novinka: Clash of the Stars round 2! Jaké hvězdy se jí účastní?

instagram.com instagram.com
Reklama

Jistě vám před pár měsíci neunikl galavečer s názvem Clash of Stars. Tento bojový večer se snaží po vzoru polského FAME zachytit zápasy slavných tváří. V kleci jsme tak mohli vidět například Víťu z FiziCrew, Dannyho z TVTwixx a další… Včera se uskutečnila konference 2. Clash of stars. Na jaké hvězdy se můžeme těšit?

Akce se bude konat 25.6 a na programu zde bude celkem 12 zápasů v různých váhových kategoriích. Bezpochyby největší lákadlo bude zápas Ondřeje Untermüllera, který si rád říká “Kluk s kamením”. Tento kontroverzní influencer se do povědomí lidí se dostal již před mnoha lety, kdy se na televizních obrazovkách objevil v pořadu Ano šéfe a před nedávnem se taktéž účastnil pořadu Prostřeno.

Na zápas původně vyzval Adama Kajumiho, což by mohl být velice poutavý zápas. Bohužel, Adam jeho výzvu nepřijal, a tak si Kluk s kamením bude muset “vystačit” s influencerem Leošem “Svobíkem” Svobodou. Bezpochyby další lákadlo a hlavní zápas večera, bude zápas youtubera Datla, který se popere s youtuberem Jakubem “Freescoot” Smrekem. Zápasit bude i Adam Mišík s raperem Vercettim

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

Celý event bude bezpochyby velice zajímavý a my se těšíme, až se na dané zápasy budeme moct podívat. Jak se na tento večer těšíte? Budete jej sledovat? Rozhodně nám napište, jaké od toho máte očekávání.

Čerpali jsme z extra.cz

Reklama