in

Survivor: Nečekaný zvrat na kmenovce! Postaral se o něj Ondřej Novotný.

instagram.com
Reklama

Pokud jste neviděli desátý díl na Voyo, článek obsahuje SPOILERY. Letošní řada Survivora Česko a Slovensko je v mnohém jiná než ty předchozí. Jakoby si ji letošní účastníci spletli s jinou reality show nebo s nějakou luxusní dovolenou v Dominikánské republice. Ani jedno to není. A nejen díky tomuto faktu došlo v desátém díle ke zvratu, který nečekal nikdo. S čím na konci kmenové rady vyrukoval moderátor Ondřej Novotný?

Pokud sledujete letošního Survivoru poctivě od samého začátku, jistě víte, kolik soutěžících již dobrovolně odešlo. Někteří ze zdravotních důvodů vydrželi jen chvíli, jiní se složili až časem. Nejednoho trápí stesk po rodině a blízkých. Ale s tím do té soutěže přece šli nebo ne? Věděli, že pokud chtějí vyhrát, bude je to něco stát.

Jak už jste jistě zaznamenali, vypadá to, jakoby se na odchod z ostrova stála rovnou fronta. Jen hrstka hráčů je opravdu zapálená a chce hrát až do samého konce a vyhrát. Ostatní spíše vypadají, jakoby si to přišli jen zkusit. Ale o tom tato reality show není. V posledním díle však trpělivost moderátora Ondřeje Novotného přetekla a hráče čekal velký zvrat.

Na začátku kmenové rady se Ondra zastavil u kmene Titánů. Oslovil Sebastiana, zda chce něco říct. Když začal své smutné vyprávění o otci, slzy tekly úplně všem. A postupně jsme všichni také pochopili, kam tím směřuje. Aby se mohl rozloučil s umírajícím otcem, soutěž opustil. Šel udělat správnou věc. Jako jediný hráč z těch, kteří dobrovolně odstoupili se však setkal s naprostým pochopením. Nikdo mu to neměl za zlé. Naopak.

Sebastian odešel a Ondřej oslovil tentokrát Jacka z kmene Lovců. Ten se slzami v očích všem poprvé svěřil, že v Česku nemá nikoho. Je úplně sám. S matkou se kdysi nestihl rozloučit a s otcem má velmi špatné vztahy. I proto je v Survivoru, aby mu ukázal, že není nula jak mu kdysi řekl.

Pak už následovala kmenovka Lovců. Svými hlasy nominovali Filipa, Mikýř poté vybral s ním do duelu Jakuba. Jak jsme se ale dozvěděli, Lovci záměrně předem vzdali souboj o kmenovou imunitu, aby mohli Filipa vyřadit. Což je velmi zvláštní, jelikož jim pak řekl, že možná chce do duelu jen proto, aby zjistil, jestli chce nebo nechce dál bojovat o vítězství.

„Dnes už byl jeden oheň uhašen a další uhašen nebude. Na dnešní kmenové radě jste nominovali Filipa a Jakuba. Ti budou čekat do další kmenové rady. Na následující kmenové radě, ať už to budou Lovci, nebo Titáni, budou nominováni další dva členové. Následovat bude souboj, ze kterého vypadnou dva soutěžící a dva se vrátí zpátky. Ať už do jednoho, nebo obou kmenů,“ řekl na konci kmenovky Ondřej, což všechny hráče velmi překvapilo. V ohrožení totiž budou nejen dva, ale rovnou čtyři hráči, kteří budou mít krůček od toho, aby se vrátili domů.

Čerpali jsme z voyo.cz, super.cz

Reklama