in

Nedobrovolný konec Shopaholicadel. Jak si nově Pulcová říká?

instagram.com
Reklama

Změna je život. A i když se zdá, že bizardní influencerka Adéla Pulcová už nemůže ničím překvapit, tentokrát šokovala fanoušky tím, že se musela přejmenovat. Alespoň teda v pracovním odvětví influencerky. Na TikToku oznámila definitivní konec Shopaholicadel. Nová přezdívka se odvíjí od minulosti youtuberky.

Už to nikdy nebude takové jako předtím. I když někteří možná doufali v absolutní konec kariéry Adély Pulcové, není tomu tak. Pro někoho je to jen jméno, které je s Adélou spjato, pro ni velká životní změna.

“Sledujte mé sociální sítě, protože do budoucna toho hodně plánuju. Chtěla jsem vám jen za všechno poděkovat a mějte na paměti, že teď už nebudu Shopaholicadel, ale budu FashionAdel,” vysvětlila na TikToku Pulcová. “Změna je život, jak se říká, takže odteď FashionAdel, takže si to zapamatujte,” dodala s úsměvem, ale zároveň celkem smutně.
Jediné místo, kde si jméno Adéla nezměnila, je Instagram. Za to údajně může její zablokovaný telefon, bez kterého to udělat nešlo. Změna jména navíc neproběhla proto, že by sama Adéla chtěla. Důvodem byl fakt, že si nestihla zaregistrovat ochrannou známku na název Shopaholicadel. Někdo jí v tomto kroku o tři dny předběhl a měl jí poté vyhrožovat soudem.
A jak k nové přezdívce přišla? FashionAdel se zřejmě vyklubala ze staré přezdívky FashionViola, kterou si mohou pamatovat ti, kteří Adéle fandí od jejích začátků na youtube. Takže je to spíš staronové jméno, které si upravila. To, že se nezabývá módou a má v názvu fashion, ji zřejmě netrápí.
Zdůvodnila také to, proč se pár dní neukázala na sítích. Má prostě důležitější věci na práci. “Já se neukazuju, protože si potřebuji propagovat svoje nové pracovní jméno a koukáme na film a já se chci v klidu koukat na film,” vysvětlila naštvaně s tím, že ale samozřejmě fanouškům děkuje za lajky, dárky i sdílení a sledování.
Co na novou přezdívku říkáte vy?
Čerpali jsme z extra.cz
Reklama