in

A máme tu rozchod! Proč jdou Shopaholicadel a David od sebe?

youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, už je to více než 14 dní, co jsme se s vámi na našem webu podělili o problémy v ráji mezi Shopaholicadel a jejím Davidem, kdy FatDad odhalil hlasové zprávy, které dokazovaly, že jejich vztah je na rozpadnutí… a že to tak opravdu dopadlo!

V 8 minutovém videu s názvem “Komunikace s Vámi o aktuální situaci u mě 9.3.2023” se Shopaholicadel rozpovídala o její vztahu s Davem. Nebo máme spíše říci o rozchodu? Ano,.. opravdu se rozešli a co se vůbec stalo?

@hrottiky_ Konec vztahu .. #konec #davi #shopaholicadel #volnost #spolubydlici #real ♬ Suspense, horror, piano and music box – takaya

 “Řeknu to asi takhle,.. já vím, mám nějaké přešlapy z minulosti, udělala jsem taky hodně svejch chyb. Neříkám, i v roce 2023 jsem udělala nějaký chyby. Neříkám, taky nejsem jakože svatá, abyste si neřekli, že se tady lituju, ale já si taky nenechám od toho kluka líbit všechno a to, jak on se poslední dobou chová, jo,… to už přesahuje všechny meze prostě,” svěřuje se v krátkém tiktok videu výše Adéla.

V celém vyjádření toho ale zazní daleko více. “Já cejtím prostě, že ten vztah udržuju pohromadě jenom kvůli svojí práci, protože kdyby jsem nedělala na sociálních sítích, tak normálně bych tomu klukovi dala kopačky a nikdo by to neřešil,” vysvětluje.

V komentářích se však s pochopením moc nesetkala: “David si nemusí vůbec žádnou práci hledat. Stačí se odstěhovat, začít točit “Život s shopaholicadel” a nemusí dalších 5 let máknout…” – “David totiž přestal skákat jak Adéla skáče, občas si otevře pusu a řekne svůj názor, Adéle se to přestává líbit a najednou je konec té “obrovské” lásky” – “Adélko, jsi moc pěkně manipulativní a věřím, že ti to aj někdo žere. Kdo tě sleduje déle, tak ví, že pravda je úplně někde jinde. Nezastávám se Davida, ale největší podíl na tom, jaký je David teď, máš ty. Toto video dokazuje, že jsi absolutně bez sebereflexe,” píší lidé v komentářích.

Ať už si však každý myslí o vztahu Shopaholicadel a Davida cokoli, je to čistě jen jejich záležitost. A jak tuto celou nemilou situaci vyřeší? Věříme, že to se velmi brzy zase dozvíme. A co říkáte vy na tuto novinku?

Reklama