in

Shopaholicadel: Co vlastně dělá v RedFace? Lidé ji nesnáší více, než kdy dřív.

instagram.com instagram.com
Reklama

Jedna z nejkontroverznějších tváří českého internetu, ShopaholicAdel, opět překvapuje. Není to tak dávno, co Honzu vyhodila z bytu, strčila ho ze schodů nebo vybouchla na streamu a poté se s ním venku pohádala do krve. Dokonce se i hlásila do partičky. A nyní? Nyní je členem RedFace.

Dámy a pánové, slyšíte dobře. Bizarní Shopaholicadel, o které se na internetu mluví pomalu dennodenně, nás opět překvapila a to jsme si mysleli, že už to snad ani není možné. Rozhodla se totiž, že své kontroverzních chování povýší na vyšší level a to tak, že se zkusí dostat do televize tak trochu jiným způsobem, když to skrze konkurz do Partičky nevyšlo. A tak zasedla v porotě RedFace!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RED FACE (@redface.cz)

V České republice snad není nikdo, kdo by neslyšel o RedFace nebo hlavně o Clash of the Stars. Ve zkratce, souboje slavných influencerů, ve kterých není o kontroverzi nouze. A jak se ale zdá (i když to tak nevypadalo), zřejmě se časem RedFace stane velkým konkurentem Clashe. O bizár se Shopaholicadel totiž rozhodně nebude nouze.

Je to již pár dní, co začala Shopaholicadel zveřejňovat  příspěvky na svém Instagramu s tématikou organizace. Firemní oblečení, svého partnera, jak pečlivě trénuje nebo dokonce videa jí samotné, jak sedí v porotě RedFace. Ano, i když to ze začátku vypadalo, že bude patřit spíše jen mezi tým, který se stará o marketing, aby se o organizace mluvilo pokud možno co nejvíce, nakonec ji můžeme vidět za samotným stolem porotců.

Plno lidí ale s její účastí pochopitelně nesouhlasí…

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RED FACE (@redface.cz)

“Ať do mojí 2. nový další práci, napíšete komentář pod video, příspěvek, stories, jakýkoliv sebevíc zlý, ošklivý, špatný, nebo jiný komentář, nebo jim přímo do soukromě zpráv, oni neudělají nic, oni mě znají vědí jaká jsem a kdo jsem, a přijali mě a mají mě rádi, oni mě nevyhodí jen kvůli vám haha, já už v této Organizaci Zůstanu pracovat a budu v jejich pracovním týmu, a vy se můžete stavit na hlavu jak chcete a máte smůlu, buď si v tý organizaci na mě zvyknete a nebo prostě jednoduše smůla pro vás lidi no…” píše Adéla v popisku u videa, ve kterém se musela vyjádřit k negativním ohlasům na její novou pozici. Podle mnohých tam totiž rozhodně nemá co dělat.

“Tak já nevím, v porotě by měl být někdo, kdo rozumí sportu. To není řečnická soutěž. I kdybych tam šel na casting, tak by mě uráželo, že mě hodnotí lidské dno v podobě Adély. Nedej bože by mi řekla, že ve mě nevidí potenciál,” rozčiluje se jeden z komentujících. “Adelka zablúdila či len netrafila dvere?” směje se další z doslova stovek nenávistných komentářů.

Jak dlouho nakonec Adéla v organizaci vydrží, si budeme muset počkat. I když si totiž myslí, že když má smlouvu, tak ji nikdo nevyhodí, realita často bývá zcela jiná. Jelikož existuje čím dál tím více lidí, kteří ji opravdu nesnáší, je celá její internetová existence poněkud diskutabilní. A co si myslíte o působení Shopaholicadel v RedFace vy?

Tématem jsme se inspirovali na vipstar.cz

Reklama