in

Už i Simpsonovi podlehli korektnosti! Jakou ikonickou scénu už nikdy neuvidíme?

youtube.com
Reklama

„The Simpsons“, nebo-li u nás Simpsonovi, jsou tím nejdelším animovaným seriál v historii, který je průběžně zveřejňován již od roku 1989. Není proto divu, že se v seriálu s ironickými zápletkami najde mnoho kontaktů s realitou a odkazů na skutečnou společnost. I dnešní doba však ovlivnila tento seriál…

Dámy a pánové, věříme že jste si toho všimli a tak na vás máme otázku. Nepřipadá vám, že v dnešní době musí být vše neustále korektní, aby náhodou něco někoho neurazilo? Nesmíte mít žádnou připomínku, i když by byla sebevíc vtipná, ve filmech se musí objevit herci pomalu všech odstínů barev a ideálně, pokud jsou ztělesněním všech sexuálních orientací. Není proto divu, že to nakonec schytali i Simpsonovi, kteří byli až do poslední chvíle snad jako jediní co nejvíce normální.

Jak to ale vypadá, v nových epizodách seriálu již neuvidíme jistou ikonickou scénu a to právě kvůli tomu, že je údajně nevhodná. Konkrétně jde o tu, jak Homer škrtí Barta pokaždé, když ho něčím vážně naštve. Má se tak jednat o odvrácení od násilných scén, které prý nemají v komediálních žánrech co dělat.

A jak to vůbec tvůrci seriálu podali svým fanouškům? Udělali to přímo skrze postavu Homera, který se ke svému chování vyjádřil slovy: „Časy se změnily.“ A co říkáte na tuto změnu vy? Myslíte si, že je to v pořádku?

Tématem jsme se inspirovali na Facebook.com 

Reklama