in

Nakonec ze SHOPAHOLICADEL moderátorka NEBUDE! Proč se neobjeví ve Hvězdné talkshow?

instagram.com instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, určitě jste asi před skoro 3 týdny zaznamenali událost, že by se Shopaholicadel měla stát moderátorkou Hvězdné talkshow. Máme pro vás však velké zklamání. Tak rychle, jak se nabídka nové práce objevila, tak i také zanikla. A proč vlastně?

V únorové nové řadě Hvězdné talk show, ve které si dříve Shopaholicadel vyzkoušela roli hosta, měla zasednout na opačnou stranu stolu a to do role moderátorky. „S novou řadou naší talkshow je tu i nová moderátorská posila. Je jí SHOPAHOLICADEL. Jsme moc rádi, že ji máme v týmu. (…) Těšíme se na Vás!!“ lákali na Instagramové profilu. Teď je to však úplně jinak.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adéla Pulcová (@shopaholicadel_official)

Na dříve veřejném Instagramovém profilu talkshow, který se krátce po zveřejnění novinky ohledně Adély změnil na soukromý, mohli sledující zaznamenat zajímavý příběh.“Shopaholicadel NEBUDE součástí Hvězdné talkshow! Důvody sdělovat nebudeme. Děkujeme za pochopení!“ uvedli.

„Měli jsme jednu podmínku, a to, že se bude Adel chovat na internetu slušně. To se však bohužel nestalo, a tak jsme se rozhodli, že s ní rozvážeme spolupráci,“ uvedl David K., moderátor Hvězdné talkshow, pro stránku Antiyoutuber.cz

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený DAVČA KASTL🎬 (@kastlik_)

Jelikož epizoda talkshow se Shopaholicadel patřila a patří k těm nejsledovanějším dílům, tak naprosto chápeme, proč se ji původně rozhodli přijmout do svého týmu. Je proto velká škoda, že z nabídky práce nakonec sešlo.

Víme však, že si Shopaholicadel dala do roku 2023 předsevzetí a to, že se chce změnit a chovat se slušněji i mileji. Takže prozatím nebudeme házet flintu do žita. Třeba na sobě vážně zapracuje a pracovní nabídka jí bude obnovena. Kdo ví, jak to nakonec odpadne.

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz a antiyoutuber.com

Reklama