in

Do Německa, po řece a na matraci? Bývalý přítel Shopaholic Adel odplul za lepší kariérou!

tiktok.com
Reklama

Není to ani tak dávno, co by nikdo neřekl, že Shopaholicadel a David půjdou od sebe. Vždy působili na oko jako dokonalý pár, ve kterém bylo až na pár zaškobrtnutí obrovské pouto. Jakmile se ale rozešli, ihned jeden druhého začali pomlouvat, jakoby na hezké chvíle úplně zapomněli. Jak ale můžeme vidět, tak život jde dál, Shopaholicadel se zasnoubila už s jiným a i Davidovi se daří, avšak rozhodně ne v Česku.

Jak všichni víme, po rozchodu si oba dva téměř okamžitě našli nové partnery. Současný snoubenec Adély u ní dokonce byl již v ten den, kdy si chudák David sbíral igelitky s věcmi, které mu vyhodila na chodbu. I David to však vzal poněkud hopem… nebo to tak alespoň tvrdil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikolííta Jacob Black (@nikoliitablack)

Veřejně prohlašoval, že si našel partnerku, se kterou se milují a čekají dítě. Pravda však byla někde zcela jinde. Pro web antiyoutuber prozradil, že celý jeho vztah a těhotenství byl jen výmysl, aby naštval Shopaholic Adel a zakryl tím svůj skutečný vztah, který mezitím měl s jinou dívkou, kterou rozhodně nechtěl vystavovat sociálním sítím. Avšak jak víme, stejně to pak udělal a dokonce jí odplul a to doslova na nafukovací matraci přímo do Německa!

@honza_7777 Tady pár útržků z Dafčova dobrodružství, ze streamu a od kolemjdoucích. Pokračování příště ( možná ). #fregamercz #foryou #fyp #labe #dafčovacesta #kebab #hasan #uzjedu #plavba #moře ♬ původní zvuk – Honza

Jak můžeme slyšet ve videu, s cestou a plavbou mu pomáhal jistý Honza, který to vše zároveň i dokumentoval. Díky ale velmi strojově řečenému začátku si lidé myslí, že i tento Davidův krok byl jen o tom, aby na sebe upoutal nějakou tu pozornost, než ze sociálních sítí opravdu zmizí. Obrázek si proto raději udělejte sami.

Co se tak týče jeho profesního života, na matraci se do Německa nedostal, ale nakonec tam opravdu skončil a nyní dělá něco, co s influencerstvím nemá co dočinění. Opravdu zmizel ze sociálních sítí, přebývá u našich západních sousedů v malém bytu a dělá pomocného kuchaře v Kebabu. Tuto práci si vychvaluje a tvrdí, že je díky tomu finančně vážně dobře. 

Tématem jsme se inspirovali na antiyoutuber.com

Reklama