in

Nejpopulárnější česká tvůrkyně končí na OnlyFans! Chce být doktorkou.

instagram.com instagram.com
Reklama

Vsadíme se, že platformu OnlyFans zná úplně každý z vás. Ať už z vlastních zkušeností nebo alespoň z doslechu víte, na jaký druh kontentu zde může člověk natrefit. Navíc, jelikož se jedná o celosvětovou „sociální síť“, je logické, že tu najdete i nějaké České i Slovenské ženy (a muže). A právě o jedné takové odvážné a velmi VELMI úspěšné Češce se dnes budeme bavit. Hodlá totiž se svým OnlyFans skončit!

Na OnlyFans vystupuje pod přezdívkou Xholakys. Její pravé jméno je Valerie H. a jen 0,2% tvůrkyň z celého světa je na této platformě lepších nebo alespoň srovnatelných právě s ní. Takže si asi všichni dokážeme představit, jak moc dobrá ve své práci je. Jenže je to právě i ona, kdo se na premiéře filmy ONE MAN SHOW: The Movie rozpovídala o konci její kariéry.

Fakt, že své finance a výdělky z OnlyFans nechává Xholakys spravovat její rodiče, jsme se dozvěděli již z její návštěvu v podcastu A-Cast, kde toho na sebe celkově prozradila opravdu hodně! Od té doby se však něco změnilo, protože v podcastu rozhodně myšlenka na konec kariéry nezazněla.

Před pár dny však na otázku, zda chce na platformě OnlyFans pokračovat i do budoucna, odpověděla že určitě ne a že má v plánu plus mínus do 3 let skončit, protože chce studovat medicínu, na kterou se již úspěšně přihlásila a v říjnu začíná s pilným studiem.

Zda se z Xholakys v budoucnu opravdu stane paní doktorka, si zřejmě budeme muset ještě počkat. Jisté však je, že se rozhodla pro jinou profesi. A co říkáte vy na její rozhodnutí? Myslíte si, že je to dobrý nápad?  

Tématem jsme se inspirovali na extra.cz a facebook.com

Reklama