in

Marku Valáškovi se narodilo dítě! Zřejmě bude mít netradiční jméno

instagram.com
Reklama

Marek “Datel” Valášek se spolu s jeho přítelkyní Barborou Stříteskou konečně dočkali svého vytouženého potomka. Porod trval celých 12 hodin a jelikož měla Bára po termínu, musel být vyvolaný. Téměř celou noc přidával Datel příběhy na své sociální sítě. Na jméno si prý diváci musí počkat.

Jeden z nejkontroverznějších youtuberů na české scéně je otcem! Marek “Datel” Valášek přidával z onoho dne jeden instagramový příběh za druhým a svoji přítelkyni Barboru Stříteskou přitom však velice podporoval. “Je to tady? Už je čas! Držte nám palce!” psal ke svým instagramovým příběhům.

Jelikož měla Bára už několik dní po termínu, porod musel přijít každou chvíli a jelikož se stále nic nedělo, byl nakonec vyvolaný. “Ahoj Lidi, my vás zdravíme. Už jsme v porodnici, ale ne že by Báře praskla voda, ale protože už má po termínu a malej už není malej, ale docela velkej,” popsal jejich situaci Marek na sociálních sítích.

@datel_mark Tak všechno proběhlo v pořádku, akorát to trvalo téměř 12h.♥️ Barča a malej si půjdou dnes už odpočinout, ozveme se zítra na IG Datel_Marek & barbarastriteska tak jsme zvědavý co řeknete na jméno 🤫♥️ #fy #baby ♬ i love you in every universe – ourfeelings🪐

V současné době už víme, že porod dopadl v pořádku a Markova rodina se rozrostla o jednoho potomka. “Tak už jsme 3. Všechno proběhlo v pořádku, akorát to trvalo téměř 12 hodin. Barča a malej si dnes už půjdou odpočinout, ozveme se zítra. Jsme zvědaví, co řeknete na jméno” zveřejnil Marek na svých sítích a z této věty lze usoudit, že se můžeme těšit na netradiční jméno.

Reklama