in

Datel opět pobouřil své sledující! I přes dluhy kupuje přítelkyni drahé dárky

stream.cz
Reklama

Marek “Datel” Valášek na sebe stále musí negativně upozorňovat. Zřejmě miluje pozornost a jeho motem je “špatná reklama také reklama”, protože natáčí videa na své sociální sítě o tom, jak své přítelkyni kupuje drahé dárky, ačkoliv se všude tváří, že má spoustu dluhů včetně exekuce a nezvládá je splácet.

V současné době jeden z nejkontroverznějších českých influencerů – Marek “Datel” Valášek, opět pobouřil své sledující na sociálních sítích. Jeho sledující ho v obrovské míře kritizují ohledně jeho soudu a exekuci, která je na něho uvalena. I tak se však na svých sítích chlubí drahými dárky a dovolenými, které prý všechny platí jeho přítelkyně Barbora Stříteská.

Když jsem teď viděl tu kauzu, jak využívali ti dva svoji holku, tak jsem si řekl, že už je na čase přestat něco chtít po Barče a trochu být chlap a konečně to Brače vrátit. Takže jí teď jdeme za ten porod udělat radost,” poukázal Datel na kauzu ohledně Carrie Kirsten. Ačkoliv se tedy tváří, jaké má obrovské dluhy, které nemůže splácet, koupil své přítelkyni Gucci boty za bezmála 18 tisíc korun.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Valášek (@datel_marek)

V rozebraných smlouvách a výpisech Datel tvrdí, že pobírá pouze minimální mzdu a peníze z bojových zápasů organizace Clash of the Stars nikdy neviděl. “To jsi to z té minimální mzdy a bez odměn z Clashe musel šetřit hodně dlouho. Jsi můj finanční vzor. Kde jsi na to vůbec teda vzal? Zítra přijedou exekutoři a vykopnou ti dveře. Jsi úplný dno,” píšou fanoušci pod přiložené video.

Inspirovali jsme se z: antiyoutuber.cz

Reklama