in

Datel a steroidy? Fanoušci jeho progresu nevěří!

instagram.com
Reklama

O Datlovi máme díky vystupování v Clash of the Stars nebo častém soudním řízení ohledně insolvence, sem tam nějaké aktuální informace. Naposledy navíc přišel se svojí přítelkyní s překvapením, že čekají miminko! Své fanoušky ale zaujal i něčím jiným a to konkrétně svým nezdravým vzhledem.

I když to vypadá, že Datel dodržuje nějaký vyvážený jídelníček na míru a hodně intenzivně cvičí, díky čemuž vypadá, tak jak vypadá, jeho fanoušci si myslí, že v tom není pouhé úsilí, ale i nějaké to zobání. Podle mnohých je téměř nemožné za pouhých 9 měsíců dosáhnout výsledku, se kterým se sám Datel nedávno chlubil na svém Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Valášek (@datel_marek)

V komentářích se tak pochopitelně strhla vesměs negativní lavina. “Za 10 měsíců jsi udělal takovou proměnu a chceš aby ti lidi žraly že jsi naturál? Ti jebe?” komentuje první. “Sypku poznáš vždy na ramenech, jsou abnormálně velké oproti zbytku, aby si udělal takovou proměnu naturálně, tak to je cesta několika cyklů objemů a diet… nezlob se na mě ale zde je zcela evidentní užití AS,” vysvětluje druhý. “Forma nádherná, ale za 9 měsíců? Nevím no… Doufám, že jsi ty steroidy dostal aspoň od Báry, aby si neměl problém u soudu,” rýpe třetí.

I přes to všechno však Datel nadále tvrdí, že steroidy rozhodně neužívá a jedná se pouze o přirozený výsledek jeho tvrdé práce. Ano, dalekou cestu bezesporu ušel, o tom žádná, ale vážně to zvládl bez jakékoli pomoci? Co si o tom myslíte vy?

Tématem jsme se inspirovali na antiyoutuber.com

Reklama