in

Marek a Bára oslavují tříleté výročí týdnem v Egyptě! Teprve dvouměsíčního syna nechali doma

instagram.com
Reklama

Momentálně jeden z influencerských párů, který je všem lidem stále na očích – Datel a Bára, zažívají nespočet kontroverzí, které si však vytváří z velké části sami. V současné době odletěli na týden do Egypta, aby oslavili své tříleté výročí od doby, kdy se dali dohromady v televizní show Like House. Svého dvouměsíčního syna však nechali doma, což rozzuřilo spoustu sledujících.

Barbora Stříteská Marek Datel” Valášek před pár dny oslavili tříleté výročí. Jejich první společný den zažili v televizní show Like House, ve kterém se dali dohromady. Toto tříleté výročí letěli oslavit k moři do Egypta, což je samozřejmě velmi krásné, kdyby doma nenechali svého teprve dvouměsíčního syna Kyliánka. Místo gratulací k výročí tak pod jejich příspěvky schytávají spíše negativní zpětnou vazbu a kritiku ukazující na jejich “bezohledné” chování.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Valášek (@datel_marek)

Jejich vztah začal velice kontroverzně, protože v době, kdy se dal Marek spolu s Bárou dohromady, byl ještě zadaný. Jeho bývalá přítelkyně navíc přijela do vily ve zmíněné televizní show Like House, aby si tyhle neshody společně vyříkali a aby dostala prostor i její strana mince. Ačkoliv Bára s Markem dlouho svůj vztah popírali, nakonec se stejně ukázala pravda a v současné době jsou spolu (alespoň na sociálních sítích) šťastní.

Bára se navíc před odletem svým fanouškům svěřila, že má problém s kojením a jejich syn je tak na umělém mléku, které mu momentálně dávají jeho babičky, protože rodiče si užívají dovolenou v Egyptě. Komentářová sekce se negativní zpětnou vazbou úplně naplnila. “Každej milující rodič by přece tak malé dítě nespustil z očí, protože se o něj logicky postará nejlépe, než kdo jiný. Opravdu nechápu, jak můžete dvouměsíční dítě nechat doma a letět na týden na dovolenou,” píší nespokojení sledující.

Reklama