in

Datel to už opravdu přehání! V živém vysílání vyhodil televizi z okna

youtube.com
Reklama

Marek “Datel” Valášek se poslední dobou vozí na vlně TikTok duelů, přičemž s jeho kolegou z branže Čonnym vyžebrají i několik tisíc korun denně. Jako plus musí ten, kdo duel prohrál, udělat šílený úkol, naposledy datel například doslova vyhodil svoji televizi z okna.

V poslední době dost kontroverzní influencer Marek Valášek, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Datel, nedávno oslavil narození svého první syna Kyliána. Je očividné, že si z internetových komentářů nic nedělá, protože ho téměř celá internetová komunita nemá ráda, on si však nenávistných komentářů téměř nevšímá.

Datel v posledních týdnech denně vysílá na platformě TikTok s dalším kolegou z branže – Čonnym. Spolu dělají duely, ve kterých jim fanoušci posílají finanční dárky, na kterých jsou schopni vydělat i několik tisíc korun denně. “Měl by ses věnovat synovi, ne těmto šíleným streamům!” komentují fanoušci.

Jeho chování rozebralo už nespočet reakčních kanálů, výše přiložené video ukazuje pohled Tomáše Radyho, kteří společně s internetovou komunitou jeho chování nechápou. Ve zmíněných TikTok duelech totiž nejde pouze o hloupé chování, oba dva streameři jsou v živém vysílání agresivní a vulgární.

Většinou Datel tento TikTok duel prohraje a musí plnit zajímavý až bláznivý úkol, který vymyslí právě jeho “protivník” Čonny. Občas je jeho nápad opravdu šílený – nedávno musel například vyhodit televizi z okna, nebo si vyčistit zuby kartáčkem, kterým vytřel záchod. “Je mi líto jeho přítelkyně Báry, doma novorozenec a tady ten hnusák dělá pí*oviny po nocích na internetu..” komentují živá vysílání diváci.

Reklama