in

Marek Valášek a Barbora Stříteská odhalili jméno jejich novorozeného dítěte! Fanoušci jim gratulují

instagram.com
Reklama

V sobotu 02.04.2024 musela Barbora Stříteská (přítelkyně Marka “Datla” Valáška) podstoupit velice náročný porod. Po narození nechali diváky v napětí s tím, jaké dítěti dali jméno. Po více než 24 hodinách od porodu však jméno konečně odhalili. Většina diváků gratuluje, někteří se nad jménem pozastavují. 

Před pár dny jsme psali článek o novorozeném dítěti kontroverzního influencera Marka “Datla” Valáška a jeho přítelkyně Barbory Stříteské. Ještě pár hodin po narození bylo jeho jméno tajností, v současné době ho však konečně odhalili. “Náš andílek Kylián 02.03.2024. Vážím 3530 gramů a měřím 51 centimetrů, dal jsem mamce trošku zabrat, ale zvládla to,” píše na svém Instagramovém profile Barbora.

K překvapení všech šla veškerá nenávist vůči influencerovi stranou a téměř všichni jim v komentářích gratulují a přeji hodně sil. Občas se tam však našly i negativní komentáře ohledně vybraného jména, lidé poukazují na inspiraci od jednoho z nejlepších fotbalistů současné doby – Kyliana Mbappeho.

Ačkoliv nebyl porod vůbec snadnou záležitostí, nakonec všechno dobře dopadlo. “Všechno proběhlo v pořádku, akorát to trvalo téměř 12 hodin,” prohlásil Marek na svých sociálních sítích, na kterých zároveň celý večer informoval své diváky o průběhu.

Inspirovali jsme se z: extra.cz

Reklama