in

Holka nebo kluk? Datel s Barčou prozradili pohlaví svého dítěte!

instagram.com
Reklama

Kdo z vás viděl reality show Like House, konkrétně první řadu, tak si zajisté pamatujete i na Barboru a Marka „Datla“, které právě tato show (i přes jeho tehdejší vztah) dala dohromady. A jak jsem vás informovali, budou z nich rodiče. Copak se jim narodí?

O Datlovi máme díky vystupování v Clash of the Stars nebo častém soudním řízení ohledně insolvence sem tam nějaké aktuální informace, ale co Barbora? Jak všichni víme, Barbora Stříteská, na sebe moc pozornosti nestrhává. Naposledy tomu tak bylo díky „dvěma novým velkým plastickým důvodům“, které si nechala zvětšit a zprávě, že z ní bude máma a z Datla otec. A nyní? Nyní nám i prozradili, copak se jim narodí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Valášek (@datel_marek)

To, že z nich budou rodiče, sdíleli 5. září v pozdních večerních hodinách na svých Instagramech dojemným videem s názvem „Nepopsatelný pocit“ spolu s dalšími krásnými fotkami. Bylo proto pro nás velkým překvapením, když se přesně o 2 měsíce později podělili o další video a to o odhalení pohlaví.

Bude to holka nebo kluk?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Valášek (@datel_marek)

Jak můžete na videu vidět, odhalení bylo se vší parádou. Obří plyšový medvěd, spousta balonků, oslava v barvách hnědé, s ohňostrojem i dýmovnicemi jaké jiné barvy, nežli modré!

Upřímně jim miminko přejeme a jsme vážně zvědaví, co se dozvíme za další 2 měsíce. Že by to byly možné návrhy na jméno jejich budoucího syna? Vůbec bychom se tomu nedivili. 

Tématem jsme se inspirovali na Instagram.com

Reklama