in

Love island… Kdo zůstane ve vile?

instagram.com
Reklama

V minulém článku jsme informovali o průběhu výměny manželek a koncertu na ostrově. Před víkendem Love Island zakončilo pozvání k ohništi… Diváci hlasovali o tom, který pár na svém vztahu pracuje nejméně. A zvolili Martina a Sabi. Bylo jen na nich, kdo z nich vilu opustí. Buďto se museli domluvit, který z nich zůstane, nebo by opustili vilu oba dva.

Nabízelo se řešení, že by měl zůstat Martin, protože má ve vile novou bombshell Luciu, se kterou by měl možnost rozvíjet vztah. Nicméně i přesto si Martin zachoval obraz gentlemana a rozhodl, aby zůstala ve vile Sabi a snažila se dál. I přesto, že se to Sabi nelíbilo, nakonec souhlasila. S rozhodnutím nesouhlasila ani většina obyvatel vily a opět je ve vile co řešit.

Tím, že Martin odchází, si Lucia musí vybrat jiného partnera a tak volí partnera Sári a tím byl Dave. Tak zůstala obě dvojčata bez partnera na gauči. Ve vile díky tomuto rozhodnutí zavládla dost ponurá nálada. Jestli bylo rozhodnutí správné, posuďte sami.

Další den se soutěžící uvolnili při holčičím dní plném tajných úkolů. Každá z děvčat dostala úkol, který musí splnit tak, aby kluci nepřišli na to, že je to prank. Všem se to podařilo na výbornou a byla to velká zábava. Tento díl zakončí pozvání Natalie a Davida na jejich první rande…

Jejich velký den měli možnost prožít na velbloudích hřbetech, a rande si skutečně moc užili. Kluci ve vile zatím vymysleli odplatu za holčičí den s úkoly. Tudíž bylo o zábavu postaráno. Některé pranky úplně nepochopily, ale jinak si den všichni užili.

V další hře „Pusa, svatba a dort“ si mohli účastníci reality show vybrat vždy jednoho, kterému dají pusu, požádají o ruku a hodí dort do obličeje. Největším překvapením byl David, který pusu dal Hance, o ruku požádal Tynu a dort hodil do obličeje své partnerce Natalii. V budoucích dílech se máme jistě na co těšit.

Inspirovali jsme se na voyo

Reklama