in

Ondřej Novotný se hned v prvním díle pustil do Mikýře: Vypadáš jako hobit!

instagram.com
Reklama

Pokud jste neviděli předchozí řady Survivoru, letos možná uděláte výjimku. Martin Mikyska alias Mikýř nás baví od prvního dílu. Jak Mikýř zareagoval na Ondřeje Novotného při jeho poznámce o hobitovi? A co pro něj znamená hůl, kterou si s sebou vzal?

Účast baviče Mikýře v letošním Survivoru byla pro mnohé velkým překvapením. Na druhou stranu není divu, jestli se někdo má postarat o zábavu soutěžících i diváků, není nikdo povolanější. Ostatně to nám předvedl již v prvním díle, když na něj promluvil Novotný: „Nemůžu začít jinak, než že vypadáš jako hobit, který se chystá do Mordoru s tou holí,“ prohlásil a všichni kolem se rozesmáli.

Míkýř zachoval vážnou tvář a řekl s klidem: „Děkuju moc. To je look se kterým se rozhodl tady bejt.“ Následně se ho Ondra zeptal,  jak se mu líbí název Titáni. Je skvělej. Je skvělej jako tenhle klacek, kterej jsem našel, doufám, že mi ho nevezmete, budu ho bránit tělem. Další otázka padla na soupeře, jestli tam vidí nějaké nebezpečí. Reagoval opět po svém: „Frajer se sakem je fakt odvážnej, že si ho vzal, myslím si, že bude nebezpečnej.“ Následoval opět výbuch smíchu všem přítomných.

Je jasné, že letos Mikýř přiláká hodně svých příznivců nejen díky osobitému humoru. Ostatně ještě před odletem do Dominikánské republiky natočil dvě zajímavá videa, která byste neměli opomenout. Jedno má název Kdo je Mikýř? A proč šel do Survivora? a druhý je vlog POSLEDNÍ CHVÍLE PŘED ODLETEM NA OSTROV.

Mikýř se na svou účast poctivě připravoval, hned v prvním díle Survivora tak mohl ukázat, jak se rozdělává oheň pomocí luku. Neměl na to ideální podmínky, ale téměř se mu to podařilo. Jeho tým totiž prohrál hned první důležitý souboj o to, kdo dostane všechny nástroje a hlavně křesadlo ke snadnějšímu zapálení ohně. Museli proto improvizovat.

K dispozici dostali pouze jednu mačetu a jeden hrnec – tyto si mohli zvolit jakožto poražený tým.

První dva díly reality show Survivor můžete již vidět na Voyo. Rozhodně se těšíme, co dalšího Mikýř vymyslí a budeme mu držet palce.

Čerpali jsme z extra.cz

Reklama