in

Love Island after! Zaměřeno na Hanku a Jakuba.

instagram.com
Reklama

Máme tady další díl sledující život srdíček po vile. Tentokrát se díl zaměřil na Hanku a Jakuba, kteří z love Islandu vypadli těsně před finále. Získali tedy čtvrté, bramborové místo. Hanka se velmi těšila domů a poslední dny na vile už pro ni byly velmi náročné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @hanadedkova_

Po návratu si užívá popularitu a tráví čas s rodiči. Rodičům se Jakub jako Hančin partner velmi líbí. Kamarádka a sestra Hanky jsou s Kubou také spokojené a je jim z televize velmi sympatický. Kuba se také setkává s popularitou. Přátelé potvrdili, že tak, jak působil na kamery, tak takový skutečně je.

Procházku po okolí jim nezkazí ani nepříznivé počasí. V Bratislavě se zase měli možnost sejít s Jakubovo bratrem. Ten jim věnoval poukaz na “rozbijačku” vzhledem k tomu, že on i Jakub jsou prý cholerici. Hanka se při rozbíjení věcí spíše bála, Jakub si to ale užil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo official (@voyo.sk)

Dalším překvapením pro Hanku byl výlet karavanem, kde dostali oba formou SMS jako překvapení výlet do Vegas. Hanka kvůli Love Islandu musela tento výlet zrušit, tak si to alespoň takto může vynahradit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @hanadedkova_

Inspirovali jsme se na voyo.cz

Reklama