in

Love island – výměna manželek i koncert kapely!

instagram.com
Reklama

V tomto týdnu je u srdíček v Love Islandu opět o drama postaráno. Úkol ve stylu výměny manželek ZAMÁVAL především se vztahem DAVIDA a NATÁLIE.

V novém úkolu si obyvatelé ostrova musejí na neznámou dobu vyměnit své partnery. Se svými novými partnery jsou ještě navíc pripoutáni, aby je to ke svým vyvoleným tolik netáhlo. Tento úkol ovšem velmi zamával se vztahem Davida a Natálie. David velmi těžce nese Nataliino chování, pohodu a smích s vyměněným partnerem Martinem. Jeho den provází DEPRESE a špatná nálada, kterou mu pomáhá zvládnout nová partnerka Hanka. DOJDE I NA SLZY. Natalie, která netuší co se děje, se snaží z Davida vydolovat důvod jeho chování, nicméně se nesetká s pochopením. Nakonec až když Natálie začne plakat a ostatní soutěžící se ji snaží podpořit, David konečně přijde s VYSVĚTLENÍM.

Oznámil Natalii, že se mu ZNECHUTILA a bojuje s tím, zda je Natalie to, co chce. Natalii tato situace velmi rozhodila a je jistě těžké se s touto situací vyrovnat. Při návratu původních párů si ale tito dva situaci vysvětlili a vše vypadá, že bude opět zalité sluncem. Zůstane i nadále David s Natalii?

Zdanlivou chvilku klidu v podobě Mistr Zoot narušila nová BOMBSHELL Lucia, která Mistrem Zoot zvolila Martina, se kterým se vydává na HORKÉ RANDE. Tím se drama a slzy přenesly na jeho dívku Sabi. Vidět svého partnera s novou bombshell by totiž mohlo ohrozit její působení ve vile. Zalíbení Lucii a Martina určitě není jednostranné, což Martin nakonec své současné partnerce potvrdí.

Ke konci týdne čekal srdíčka KONCERT v podání české, anglicky zpívající kapely, původem z Třince “Lake Malawi”. Uvolnění během koncertu bylo ovšem pravděpodobně cílené. Tento týden zakončila totiž SMS s pozvánkou k OHNIŠTI…

A co bude dál?

Inspirovali jsme se na voyo.

Reklama