in

Love Island…SEX, BÝVALÁ, VYŘAZENÍ, NÁVŠTĚVA?

instagram.com
Reklama

V posledních dnech se nám opět na Love Islandu událo několik dramat. Hromadný sex v ložnici, vyjádření bývalé přítelkyně Davida a jeho následné vyřazení ze soutěže. Někteří diváci přestávají být s dějem na Love Islandu spokojeni. Soutěž se pomalu, ale jistě, blíží ke konci a některým připadá, že začíná celkem stagnovat.

Malého oživení jsme se ale dočkali. Hromadný sex přímo před svými protihráči některé fanoušky nenechal chladnými. Odsuzující komentáře na Kryštofa a Denisu na sebe nenechaly dlouho čekat. Většinou z důvodu, oddávání se choutkám před kamerami a tím pádem především před svými rodinami. Sex měli v osudnou noc i další páry, nicméně Kryštof a Denisa jsou nejvíce řešeni a také tím pravděpodobně přišli o spoustu svých voličů. Jiní se jich naopak zastávají, jako mladého zdravého páru. Jaký máte názor na veřejný sex ve vile Vy?

Mnohem více řešeným tématem ale bylo vyjádření Rebeky, teď už bývalé přítelkyně Davida Vitáska. Na veřejnost se dostala informace o tom, že David není tak úplně single jak tvrdí. Celý týden provázely spekulace, domněnky a soudy. David mlžil, Natalie brečela a Rebeka nakonec vydala své vyjádření. Shrnutí celé situace je možné shlédnout v Beach Hutu na toto téma. Vzhledem k této informaci štáb zveřejnil hlasování, zda má David zůstat ve vile, nebo ji opustit. Diváci rozhodli v Davidův neprospěch. Natálie měla možnost zůstat ve vile bez něj, nebo ji opustit s ním. Rozhodla se odejít s Davidem.

V následném Beach Hutu si je Gábi opravdu podala, především Davida. Zveřejnila před Natálií nejen video od Rebeky, ale také zprávy, které ji David před svým odjezdem psal. Nicméně si Natalie zachovala svou pózu a Davidovi evidentně celou situaci odpustila. Od jejich návratu z Love Islandu můžeme vidět na jejich stories jak zamilovaný páreček pokračuje ve svém vztahu. Jak dlouho jim to vydrží? Je to doopravdy skutečná láska?

Nový týden začíná na ostrově opět soutěžemi v duchu filmové scény. Opravdovým překvapením ale byla návštěva rodičů Tiny,  což velmi emotivně rozložilo Sabinu, která odloučení od rodiny nese velmi těžce. Postupně ale přicházeli další a další příbuzní našich srdíček. I Sabina se nakonec dočkala a mohla svoje příbuzné provést po vile.

Kdo nakonec Love Island vyhraje? A který pár je Váš favorit?

Inspirovali jsme se na voyo.cz , nova.cz

Reklama