in

Novinky z Love islandu! Drama na každém kroku!

instagram.com
Reklama

Milovníci Love Islandu netrpělivě očekávali po napínavém pátečním dílu ten pondělní a to 25. Páteční díl měl totiž velmi dramatický konec. Před ohništěm musely dva páry z obyvatel Love Islandu dojít “na značku”, za doprovodu dramatické hudby a obrazů plačících obyvatel  a nikdo z nás nevěděl, jaké bude pokračování.

Zbyněk a Sabina, Kryštof a Denisa stojí nervózně na značkách a čekají na příchozí SMS, co s nimi bude dál. Ti z Vás, kteří sledují aplikaci Love Island, věděli, že se hlasovalo o tom, kdo půjde do Hide away. Jenomže… Co bude dál? Hlasujeme pouze o pobytu v Hide away? Nevyřadíme pár s nejmenším počtem hlasů? Nevypadne z každého páru jeden po vzoru zahraničních reality show? Tyto otázky si pokládali fanoušci Love Islandu celý víkend.

Na začátku pondělního dílu drama vrcholí. Příchozí SMS s textem: ” Kryštofe a Deniso, rozlučte se s ostatními,” rozplakala velkou část obyvatel ostrova. Poslední SMS s textem “Máte 30 minut na to, aby jste si zabalili věci a odešli do Hide away,” situaci naprosto změnila. Radost i úleva úplně svítila ze všech srdíček z ostrova.

Pobyt Kryštofa a Denisy v Hide away nejspíš splnil svůj účel. Oba přímo i nepřímo přiznali, že v Hide away nedošlo “jen na slova” a že se velmi fyzicky sblížili. Toto spokojené napětí ovlivnilo všechna srdíčka a bylo druhý den pořádně co řešit! Trénování na hudební nástroje diváky jen utvrdilo v tom, že Kryštof a Denisa opravdu posunuli svůj vztah o level výš.

Bohužel klidný den plný hudby, pohody a legrace vystřídalo opět velké drama. Právě když ke koncertu obyvatel u ohniště dorazila Zorka (moderátorka pořadu), všem zamrzl úsměv na tváři. Zorka sebou přivedla nového Bombshell a sice krasavce Davida. Ihned ho vyzývá k výběru partnerky a Dave si vybírá Sáry a tím vyřazuje jejího partnera Radka. Radek ve vile bohužel neměl mnoho štěstí na partnerky a to se mu nejspíš v tento osudný den vymstilo.

Co bude dál? Jak budou dál srdíčka prožívat své horké dny na ostrově?

Inspirovali jsme se na Voyo.

Reklama