in

Kulturista a bojovník v Clash of the Stars srazil ženu na přechodu pro chodce! Nakonec se zachoval ukázkově

instagram.com
Reklama

Jedna z předních hvězd bojové organizace Clash of the Stars byla viníkem autonehody. Jedná se o Filipa Grznára, který na přechodu pro chodce autem srazil člověka. Byla to nešťastná náhoda, tvrdí Filip. Na místě se však zachoval ukázkově, Filip neporušil žádný zákon a ihned ženě poskytl první pomoc. Záchranku volal okamžitě, v současné době čeká na hovor od policie a případné následky.

Kulturistická legenda Česka a jeden z bojovníků organizace Clash of the StarsFilip Grznár, je momentálně kvůli neočekávanému incidentu středem pozornosti. Na přechodu pro chodce srazil ženu, která následně na zemi ležela v bolestech. Lidé k incidentu, který se stal v 17:30 ihned přiběhli, aby poskytli první pomoc.

Žena byla převezena do nemocnice, dle policie byla nehoda způsobena nedostatečně rychlým zabrzděním řidiče, ačkoliv Filip tvrdí, že jel velmi pomalu. Fotografie, které byly k nehodě přiřazeny ukazují, jak se žena na zemi svíjí v bolestech, zatímco kolemjdoucí včetně Filipa nad ní stojí a zřejmě posuzují rozsah zranění. S ženou do příjezdu záchranky celou dobu komunikoval.

Normálně jedu, vidím přechod, tam všude lidi, takže člověk sleduje cvrkot, co se kde děje, dávám si pozor. Jel jsem asi dvacet, třicet kilometrů v hodině a brzdil, takže jsem jel extrémně pomalu, což bylo samozřejmě také štěstí. Ale najednou mi tam vlétla žena, už to nešlo dobrzdit. Zřejmě si mě nevšimla, nezaregistrovala mě,” sdělil Filip médiím. Ihned, co se incident přihodil, vylezl Filip z auta a volal ženě záchranku, jelikož zůstala ležet na zemi.

Čekali jsme tam asi 2 hodiny. Byla normálně při vědomí, komunikovala. Ale jak mě neviděla, tak byla v šoku samozřejmě, protože najednou náraz a člověk ani neví, odkud to přišlo. Nechápala, co se děje, ale komunikovala normálně. Já se jí ptal, jestli jí nebolí záda nebo páteř, protože spadla na hlavu. Nikde ale nebyla žádná krev ani odřeniny,” řekl Filip více informací k incidentu.

Byla to nešťastná náhoda. Neudělal jsem nic špatně až na to, že jsem si té paní prostě nevšiml. Nepřekročil jsem rychlost, nenadýchal jsem, nenalízal. Také jsem poskytl první pomoc. Ale nějaké následky očekávám, protože to prostě bylo na přechodu,” dodal Filip ke konci rozhovoru.

Na fotografie z místa nehody se můžete podívat na webu Express.cz

Reklama