in

Psychopat BEJR se opět neudržel! Tentokrát to schytal MODERÁTOR.

Psychopat BEJR se znovu neudržel
facebook.com
Reklama

Finální tiskovka nadcházející události Clash of the Stars 3 je u konce a my jsme měli tu čest podívat se na jednotlivé zápasníky a jejich stávající formu. Přišlo pár změn a jako na poslední tiskovce mezi Alešem Bejrem a Filipem Grznárem vznikla opět i velmi vyhrocená situace.

Více než polovina sledujících očekávala, že po poslední tiskovce se Aleš Bejr trochu uklidní. Opak se stal ale pravdou. Než se na finální tiskovce dostal Aleš ke slovu, opět se vrhl na člověka sedícího vedle něho. Tentokrát jeho hněv odnesl moderátor Tomáš Le Sy, kterého musela zachraňovat přítomná ochranka. Opět tedy po několika minutách na scéně Aleše odvedla ochranka a zpět se už nevrátil.

Ačkoliv před tiskovkou na videu sliboval, že tentokrát již bude v klidu, vůbec se tohoto scénáře nedržel. Dle všeho ho rozhodily Tomášovy slova „Věřím Aleši, že dnes budeš v pohodě a vydržíš tu s námi do konce,“ jelikož si můžeme povšimnout že ihned poté Aleš odhodil pití, které měl před sebou postavené a divoce se vrhnul na moderátora se slovy „Já ti dám do konce.“ A to by nebyl Aleš Bejr, kdyby k jeho odchodu nepřidal spoustu sprostých nadávek.

Jako u poslední vyhrocené tiskovky se zde opět otevírají teorie, že jsou situace s Alešem nahrané kvůli většímu dosahu, jelikož lidi mají rádi kontroverzi a vyhrocené situace na veřejnosti. Pro pořadatele je hlavní, že je účel – dostat se do podvědomí co nejvíce lidí, zajištěn.

Čerpali jsme z mmashorties.cz

Reklama