in

Aleš Bejr napadl jednoho z bojovníků RedFace! Komunita jeho chování odsuzuje

instagram.com
Reklama

Aleš Bejr naštval své diváky jeho chováním při posledním sezení mezi šesti očima v organizaci RedFace. Na jednoho z bojovníků se Aleš velmi naštval a začal ho fyzicky napadat. Fanoušci pochopili, že tohle už nebude ze srandy, protože bojovník Václav prý v minulosti měl napadnout neznámou ženu, kterou následně zmlátil, čímž se chlubil na sociálních sítích. “Představoval jsem si, že by se takhle choval k mé dceři,” obhajuje Aleš své chování.

Aleš “Psychopat” Bejr je jakožto spolumajitel bojové organizace RedFace o něco více na očích a organizaci dává nový dech. V jednom z posledních sezení mezi “šesti očima”, ve kterém si v živém vysílání povídal s dvěma bojovníky neudržel Aleš své nervy na uzdě a do jednoho ze zápasníků se beze srandy pustil. Komunita jeho chování odsuzuje a tvrdí, že tohle bylo hodně přes čáru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RED FACE (@redface.cz)

Bojovník Václav, do kterého se Bejr pustil, měl dle všeho mlátit neznámou ženu, přičemž když uhodil Aleše do ramene, tak se zkrátka neudržel a vrazil mu nemalou facku. Václav se celý život pohybuje v cirkusovém prostředí a mlácením neznámé ženy se v některém z videí také “chlubil”. “Tys mě normálně praštil! Chovej se slušně, ty močko, která mlátí ženy a ještě si budeš dovolovat na chlapa,” vykřikl hned z úvodu Bejr.

Po první potyčce mezi bojovníky nechal oba dva vycukat a Václav poté opět do Bejra strčil. Aleš jeho chování neunesl a Václava začal škrtit a shodil ho do křesla. Když se pak z křesla zvedl, kopl ho Aleš kolenem do hrudi. “Ještě jednou tady do mě strčíš, ty v*le! Chápeš to močko? Do mě strkat nebudeš! Já tě mr*ám v*le! Mr*ám vás tady všechny, s*ru na to, tady ku*va nebudu!” vykřikl po tomto incidentu, načež ho musela vystřídat druhá moderátorka Kristýna Kočková.

 

 

 

Reklama