in

Je zápas Aleše Bejra s Grznárem v ohrožení?

Filip Grznár vs. Aleš Bejr
facebook.com facebook.com
Reklama

Již dnes, 29.10. se koná finální galavečer třetího Clash of the Stars, kdy včera 28.10. v 18:00 proběhlo oficiální vážení, na kterém se jednotliví bojovníci museli zvážit. Jejich váha musela být taková, aby splnili limit ve smlouvě zápasu. Z videí na tiktoku je ale zřejmé, že na vážení nedorazil jeden ze dvou zápasníků nejočekávanějšího hlavního zápasu večera.

@clash_of_the_stars Bude zápas? 🤯😳 #clashofthestars ♬ original sound – Clash of the Stars

Dle videa můžeme vidět, že se bojovníci připravují na livestream, který začíná 28.10. v 18:00. Filip Grznár sděluje své pocity z vážení, které si zkoušel ještě přes začátkem streamu a podělil se s námi také o tom, že jeho soupeř ještě nepřišel.

“Tak, já jsem právě navážil. Samozřejmě jsem se vážil oblečený a mám nějakou rezervu. Váhu jsme měli mít 93 kg a já mám zhruba 91. Je to přesně tolik, kolik jsem chtěl a jak jsem předpovídal. Každopádně Aleš tu ještě není. Měli jsme tu být v 9 ráno a je půl dvanácté, stále tu ale není. Modlím se, aby dorazil, protože jestli nedorazí, tak si asi prostřelím hlavu. To by mě mrzelo do konce života, Alíku, přijď k nám!” řekl Filip na videu od oficiálního Clash of the Stars účtu na Tiktoku.

@clash_of_the_stars ZÁPAS BUDE! 💥😎 #clashofthestars #bejr ♬ original sound – Clash of the Stars

Kdyby Aleš Bejr nepřišel, nejvíce by samozřejmě trpěla organizace, která celý tento zápas zprostředkovává. Na druhou stranu je možné, že celá tato situace byla připravena, stejně jako ostatní předtím. Zatím to však podle posledního vyjádření vypadá, že se zápas opravdu konat bude.

V 18:00 nás čekají veřejné tréninky a také veřejné vážení. Tam se snad dozvíme vše potřebné a hlavně to, jestli se zápas opravdu na 100% uskuteční. Jste zvědaví?

Reklama