in

Bejr si ze zápasu odnesl zlomeninu nosu. Jak je na tom Grznár?

Bejrův zlomený nos
Instagram.com
Reklama

Hlavním zápasem Clash of the Stars, jak už všichni víme byl zápas mezi Filipem Grznárem a Alešem Bejrem. Zápas jako takový byl naprosto šílený a pěsti lítaly jedna za druhou. Oba dva po zápase podstoupili zákrok na operačních sálech.

Jak Aleš, tak Filip museli kvůli svým zraněním ze souboje podstoupit doktorský zákrok. Precizní doktorské zákroky dovedli oba zápasníky k rychlému zotavení a momentálně už jsou nejspíše v pohodlích svého domova.

Zatímco si Aleš své zranění odnesl přímo ze souboje, Filipovo zranění bylo původem z před galavečerního vážení. Na této akci den před zápasem totiž na Filipa doslova “přiletěl” Aleš a dal mu ránu kolenem pod oko. Na základě tohoto útoku byl ohrožen i celý sobotní zápas, jelikož již v ten den šel Filip na šití. Zápas však další den pokračoval dle plánu a Filip byl akorát o to víc namotivován zápas vyhrát.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Filip Grznár (@filip.grznar)

Ačkoliv dostal Filip vyslovený zákaz od doktorů účastnit se finálového boje skrz jeho poranění hlavy, Filip neposlechl a pro svůj vysněný zápas si došel. Toto rozhodnutí se mu vyplatilo, když závěrem prvního kola “vypnul” svého soupeře kolenem do hlavy, čímž mu způsobil již zmíněnou zlomeninu nosu.

Čerpali jsme z: fightlive.cz

Reklama