in

Kostýmy je doslova mučily! Top 10 celebrit, které si prošly peklem.

pixabay.com
Reklama

Dámy a pánové, přemýšleli jste někdy nad tím, jak se asi museli někteří herci cítit v těch již na pohled nepohodlných kostýmech? Musíme uznat, že nás to v pár případech napadlo, ale nikdy jsme se o to více do hloubky nezajímali. Dnes je tomu ale jinak. Dnes vám přinášíme zpovědi 10 herců, pro které bylo natáčení v kostýmu hotovým mučením.  

1. Robert Downey Jr. – Iron Man

Aby Marvel ušetřil svůj rozpočet na CGI, během natáčení údajně použili skutečný kovový oblek. Nemluvě o tom, že Robert při natáčení scén pořádně neviděl.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Robert Downey Jr. (@robertdowneyjr)

2. Ryan Reynolds – Green Lantern

“Bez ohledu na materiál, který použili, dokázali z něj udělat látku s tou největší tepelnou vodivostí, kterou člověk zná. Doslova jsem je prosil, aby mě klidně dali do neprodyšné gumové skříně a věřím, že tam bych se cítil lépe.”

In DC’s Green Lantern (2011), the director Martin Campbell had to shoot the entire film practically (no CGI), because the green suit would interfere with the green screen.
byu/keanuDaOne inshittymoviedetails

3. Scarlett Johansson – The Avengers

Byl to jako neoprén. V důsledku velkého vedra během natáčení dokonce řekla, že při natáčení bojových scén na provizorní střeše měla halucinace. “Bylo tak horko, že jsem si na konci dne vyždímala ponožky.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Black Widow (@black.widow)

4. Rebecca Romijn – X-Men

Rebecca Romijn, která hrála Mystique ve filmu X-Men (2003), prozradila, že musela trávit 8-9 hodin v maskérně každý den, aby se dostala do kostýmu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rebecca Romijn (@rebeccaromijn)

5. Paul Bettany – Avengers: Age Of Ultron

Paul Bettany se musel denně 3,5 hodiny připravovat na svou roli Visiona v Avengers: Age of Ultron. „Je to dost bolestivé, je to nepříjemné. Pracujete v něm 10 hodin a ve skutečnosti ani neslyšíte dobře. Jenom tváře máte otevřené a na vzduchu. První den není problém. Druhý den není problém. Třetí den je trochu těžký. Čtvrtý a pátý den v týdnu už opravdu musíte meditovat a představovat si tu linii herců,… jsou jich tisíce, kteří by rádi byli na vašem místě. Musíte se soustředit na to, jaké máte štěstí.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paul Bettany (@paulbettany)

Reklama

6. Jim Carrey – Grinch

Jim Carrey popsal proces přeměny na svou ikonickou postavu Grinche jako „být pohřben zaživa každý den“. Jim tuto zkušenost nenáviděl natolik, že po 92 dnech natáčení údajně producent přivedl muže, jehož úkolem je školit agenty CIA, jak snášet mučení, aby mu pomohl vypořádat se s nepříjemnostmi na maskérském křesle.

7. Michelle Pfeiffer – Batman se vrací

“Byl to ten nejnepohodlnější kostým, v jakém jsem kdy byla. Museli mě přepudrovat, pomoci mi dovnitř a pak oblek natřít. Natírali jej povrchovou úpravou na bázi křemíku, aby získal svůj typický lesk.”

8. Ralph Fiennes – Harry Potter

Ralph Fiennes, alias Lord Voldemort, kostým nenáviděl. Neustále o něj klopýtal a navíc musel nosit punčocháče, které neměl nijak zvlášť v oblibě a navíc mu neustále padaly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @voldemort

9. Lily James – Popelka

„Když jsem si oblékla ty šaty, cítila jsem se, že bych mohla být princezna, ale pak jsem byla ráda, že to bylo jen na noc. Byly tak velké, tak těžké a sužující. Nepřekvapuje mě, že zahodili ty korzety! V modrých šatech to bylo obzvlášť těsné. Na jednu stranu to pomáhá ve způsobu, jakým stojíte a jak se pohybujete, ale na druhou stranu vám to bere dech.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @lilyjamesofficial

10. Tom Holland – Spiderman: No Way Home

Tomův oblek vykazoval nejrůznější problémy. “Požádal jsem o zip, ale žádný jsem nedostal,” řekl vtipně, aby popsal svoji situaci s oblekem. Aby si udržel nějakou energii, musel si vytáhnout oči Spider-Manova obleku a protáhnout nimi trubičku, aby mohl alespoň nějak jíst a pít.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tom Holland (@tomholland2013)

V některých případech, kdy jsou herci celí pomalovaní nebo jim doslova nekouká nikde ani kousek volné kůže, si pokládáme otázku, jestli ty peníze za tak velký diskomfort stojí. A co vy? Vydrželi byste v takovýchto kostýmech?

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama