in

Příšerné standardy krásy? Top 10, které lidé nejvíce nenávidí!

pixabay.com
Reklama

Móda je rozmarná, vrtošivá a proměnlivá věc. Často ve snaze získat jasný a dokonalý obraz děláme neočekávané věci. Tento nekonečný maraton nezpůsobuje žádné škody, kromě finančních. Bohužel standardy krásy často vyžadují, abychom měnili svoji smrtelnou skořápku. Vždy zde existuje riziko: nyní populární trendy budou za chvíli zapomenuty, avšak některé úpravy vzhledu pak již zůstanou navždy. Dnes proto bude řeč o 10 proměnách, které podstupujeme, ale čím dál tím více lidem se přestávají líbit.

1. Tetování pih

Přirozené pihy mohou být nádherné a je tak vtipné vidět mladé ženy, jak si je nechávají tetovat, ať už hennou nebo permanentním inkoustem… Ano, je vidět, že jsou falešné.

Ai Generované, Žena, Krása, Zrzka, Dívka
pixabay.com

2. Postava přesýpacích hodin

Jak chcete mít malý pas, ploché břicho, ale přesto být plnější v bocích i v prsou, pokud to není genetické? Pro většinu žen je to nedosažitelné!

pixabay.com

3. Umělé rty

Ty obrovské, směšně oteklé rty,.. vypadá to hloupě.

pixabay.com

4. Problém s pletí

Požadavky na naprosto dokonalou pleť bez akné, různých flíčků a ideálně i pórů? Takový nesmysl dnešní doby.

pixabay.com

5. Barva kůže

Bílí lidé chtějí být opálení, lidé s vysokou pigmentací kůže chtějí být bledí. Je naprosto idiotské, jak každý chceme to, co mají ostatní.

pixabay.com
Reklama

6. Dlouhé vlasy

Ženy potřebují dlouhé vlasy, aby byly považovány za ženské. A v momentě, kdy zestárnou, se od nich očekávají pro změnu krátké vlasy. Co je v tom za smysl?

pixabay.com

7. Obrovské zadky

Tolik žen teď vypadá jako čmelák…

pixabay.com

8. Falešné opálení

Uměle naoranžovělou kůži pozná každý,..

pixabay.com

9. Odstranění žeber pro zmenšení pasu

Neděláme si srandu, i tato procedura se opravdu dělá.

pixabay.com

10. Póry na nohou

Chvíli na tiktoku propagovali produkty na léčbu “jahodových nohou”. Jedná se přitom jen o póry na nohou. Je to tak hloupé.

pixabay.com

Najít svůj vlastní jedinečný vzhled je nikdy nekončící a vzrušující výzva. Hlavní je spoléhat se na své vnitřní pocity a zkušenosti, nikoli na nejnovější módní trendy. Každý z nás sice chce být IN, ale někdy to opravdu nestojí za to. A i když jsou všechny výše zmíněné věci ještě stále v módě, začíná se ozývat čím dál tím více lidí, že kdyby věděli, jak dopadnou, tak by s tím nikdy nezačínali. A jaký máte na to názor vy?

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama