in

10 párů CELEBRIT, kteří jsou (téměř) STEJNĚ STAŘÍ, ale vypadají úplně JINAK!

instagram.com instagram.com
Reklama

Věk do jisté míry určuje to, jak vypadáme, ale faktorů je opravdu spousta, a jak se občas říká “věk je jenom číslo“, tak to určitě alespoň trochu platí. Ukážeme vám srovnání celebrit, pro které to platí stoprocentně. Jsou stejně staří (nebo jenom s minimálním rozdílem), ale vzhledově vypadají, jak kdyby od sebe byli věkově vzdálení mnohem více!

1. Thomas Sangster a Liam Hemsworth

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Thomas Brodie Sangster (@samohtsangster)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

2. Vanessa Hudgens a Rumer Willis

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rumer Glenn Willis (@rumerwillis)

3. Alyson Hannigan a Sarah Polson

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alyson Hannigan Denisof (@alysonhannigan)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sarah Paulson (@mssarahcatharinepaulson)

4. Pierce Brosnan a Mickey Rourke

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MICKEY ROURKE (@mickey_rourke_)

5. Emily Browning a Alexa Vega

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @emilyjanebrowning

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alexa PenaVega (@vegaalexa)

Reklama

6. Bianca Lawson a Jessica Simpson

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bianca Lawson (@biancajasminelawson)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Simpson (@jessicasimpson)

7. Jaclyn Smith a Goldie Hawn

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jaclyn Smith (@realjaclynsmith)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Goldie Hawn (@goldiehawn)

8. Chris Colfer a Dev Patel

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chris Colfer (@chriscolfer)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dev Patel (@devpatelisprecious)

9. Ellen Page a Kesha

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @elliotpage

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kesha (@iiswhoiis)

10. Reese Witherspoon a Candace Cameron Bure

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Candace Cameron Bure (@candacecbure)

Reklama