in

Kostýmy pro páry? Top 10 skvělých nápadů!

facebook.com facebook.com
Reklama

Pokud vy a váš partner k sobě prostě neodmyslitelně patříte a rádi podnikáte společné věci, jistě máte v oblibě i takové události, při nichž se máte nějak zajímavě obléknout. No a co byste to byli za pár, kdyby každý z vás šel za něco jiného? Dnes vám ukážeme 10 kostýmů, které jsou jak dělané pro páry.  

1. Baby shark do doo do do doo…

Nemáte za co! Věříme, že nyní si budete tuto písničku zpívat do té doby, než si nepůjdete večer lehnout. Tak je ale chytlavá, že?

2. Cruella se svým dalmatinem

Pokud je ve vztahu žena ta dominantnější, tak věříme, že je právě tento kostým tou správnou volbou. Popřípadě si mohou role prohodit a o to vtipnější to pak bude, no ne?

3. Pikachu, volím si tebe!

Pokud jste dítětem z 90. let, tak si určitě pamatujete na seriál Pokémoni! I my si jej pamatujeme a tento kostým pro dva je prostě dokonalý.

4. TO je ono!

I v tomto případě by mohl být Pennywise muž, ale co si budeme říkáte, ženy se mnohem raději nějak krásně nalíčí, než muži.

5. Houba a mýdlo

Dokonalá kombinace, která bez sebe prostě nemůže být! Schválně, kdo z vašeho vztahu by byla ta houba?

Reklama

6. Úžasňákovi!

Tento nápad je natolik úžasný, že je zbytečné jej jakkoli komentovat. Nabízí se jen jedna otázka, kdybyste si mohli vybrat jakoukoli schopnost kohokoli z Úžasňákových, která by to byla?

7. Beetlejuice a Lydia

Neznáme snad nikoho, kdo by Beetlejuice neznal. Určitě tento film doporučujeme!

8. Aladina Jasmína

Tento kostým je taková ta klasika pro ty páry, které chtějí vypadat naprosto dokonale a mají na to postavu. Vy byste si na to troufli?

9. Ken a Barbie

Další ten typ kostýmů, kdy chtějí dotyční vypadat co nejdokonaleji. Avšak je pravda, že ta krabice musí být poněkud nepohodlná, nemyslíte?

10. Sumo!

Pánové, pokud bude vaše dívka ochotna se s vámi obléci za něco takového, neváhejte a okamžitě ji požádejte o ruku! Taková dívka je hotový materiál na vdávání.

Úžasné nápady, že? Jen je škoda, že se u nás Halloween neslaví na takové úrovni, aby se vážně každý z nás mohl převléci a jít si do vesnice či města na koledu.  A co vy a váš názor na Halloween? Taky byste jej rádi slavili?

Čerpali jsme z Facebook.com

Reklama