in

Kazma a jeho milion dolarů? Zbývá už jen pár dní!

youtube.com
Reklama

O Kamilu Bartoškovi alias Kazmovi Kazmitchovi, prostě nejde neslyšet. Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma s týmem pracovali více než 3 roky, byl již sice představen a film ONEMANSHOW: The Movie vidělo již okolo půl milionu lidí, ale výherce jednoho milionu dolarů stále nikde. Za chvíli tu přitom máme konec!

Unikátní dílo, které změnilo zaběhnutá pravidla filmu, a které vzalo své diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality, poměrně rychle ztratilo ten velký zájem, z jakého se mohlo těšit prvních pár týdnů. Lidé už neprojevují takový velký zájem a to přitom do “konce” toho všeho zbývá už jen pár dní.

Jak všichni víte, úkolem diváků bylo posbírat všechny tajné kódy, přijít na jejich princip a zadat heslo do trezoru. Pokud jste tedy již rovnou neměli onu výherní kartu, kterou stačilo jen vložit do terminálu. A přesně tyto dvě možnosti mohou komukoli z nás pomoci vyhrát pohádkový 1 milion dolarů, jehož původ díky filmu známe. Ale kde máme toho vítěze?

13.9.2023 se na YouTube kanále Kazmy Kazmitche objevila píseň, kterou jsme měli možnost slyšet právě v jeho filmu. Dalo by se tak proto říci, že je jedná o jakýsi oficiální soundtrack k filmu, jehož videoklip ale vydal až nyní. Spoustu lidí si tak myslelo, že i zde se skrývá nějaká ta nápověda. Objevili se ale i skeptici, kteří věří, že šlo jen o dobře načasovaný tah, aby Kazma zůstal relevantní. No a o pět dní později tu máme další video.

Konkrétně 18. 9. 2023 zveřejnil Kazma další video s názvem “LAST CALL: Posledních 7 dní do konce hry!” a jak samotný název napovídá, času na výhru opravdu není mnoho. Od 18.9. to byl přesně tak poslední týden na to, aby někdo přišel s kouzelnou kartou nebo rozluštil hádanku.

Jak se však zdá, hádanka je zřejmě moc těžká a výherní karta se může válet ještě někde v pokladně jakéhokoli kina u nás v České republice. “A protože chceme, aby tu hru opravdu někdo vyhrál, tak jsem se rozhodl, že od dnešního dne budu po příštích sedm dní každej den na svém Instagramu zveřejňovat přesný místa, kde v tom filmu ty indicie jsou, dokud to první člověk nerozluští nebo dokud tento odpočet nevyprší,” slibuje Kazma, který již v úvodu prozradil, že by ho nenapadlo, že bude prolomení kódu trvat tak dlouho.

Takže kdy už konečně někdo vyhraje onen 1 milion dolarů? Očividně to bude ten nejrychlejší – ten, který jako první dá dohromady Kazmovi nápovědy, zajde znovu na film do kina a přijde na princip hry. Budeme si tak muset ještě počkat, ale jak jsme již říkali, času vážně není moc.

Reklama