in

Kazma má plán B? Soutěž o milion dolarů pokračuje!

instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, pokud žijete na území České republiky, tak jste zajisté zaznamenali šílenství okolo Kazmova filmu a hry o jeden milion dolarů. Kina praskali ve švech, ale hra nakonec nedopadla tak, jak by sám Kazma čekal. Nemusíte se ale bát, má plán B!

Jak jste si určitě všimli, zájem o Kazmův film v kinech opadá, jediná přímo výherní karta se ještě neobjevila a záhadný kód, který by k otevření trezoru stačil, nikdo nerozluštil a tak musel přijít sám Kazma a peníze si vybrat sám. Nechat si je ale nechce.

Jak se sám Kazma svěřil, rozhodně nečekal, že by peníze nikdo nevyhrál. Myslel si, že někdo bude mít štěstí na výherní kartu a nebo prolomí jeho číselný kód. To se ale nestalo a nyní mu nezbylo nic jiného, než vymyslet nový plán, jak o peníze soutěžit. “Ty peníze patří někomu z vás, já z nich neuvidím ani korunu,” řekl jasně.

A co jeho plán B znamená?

Prozatím nejsou žádné konkrétní detaily známy. Prozradil však, jak se vůbec do “druhého kola” dostat. Jediné co musíte, je zaregistrovat se a tím si aktivovat svoji kartu online. Na tuto aktivaci máme všichni ti, co byli v kině a kartu dostali, pouhých 14 dní. A co dál? Dál nezbývá nic jiného, než jen čekat. Plán B bude prý ve správný čas prozrazen.

Pokud tedy ještě hrací kartu nemáte, chtěli byste se tohoto plánu B zúčastnit a alespoň trochu se k výhře jednoho milionu dolarů nějak přiblížit, máte ještě šanci si do kina na Kazmův film zajít, a díky tomu tak důležitou kartu dostat. Tak co, jdete do toho?

Tématem jsme se inspirovali na crzpravy.cz

Reklama