in

Kazmův milion dolarů ve vzduchu: Proč jeho ukončení hry lidé kritizují?

tiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, pokud žijete na území České republiky, tak jste zajisté zaznamenali šílenství okolo Kazmova filmu a hry o jeden milion dolarů. Kina praskali ve švech a ani hra nakonec nedopadla tak, jak by sám Kazma čekal. Proto přišel s plánem B. Jak to ale vypadá, místo dokonalé hry až do konce, to dopadlo spíše fiaskem.

Jak všichni víte, zájem o Kazmův film opadal, jediná výherní karta se nenašla a záhadný kód k trezoru nikdo nerozluštil. Kazma si tak peníze šel vybrat sám a vymyslel plán B, který měl být definitivním řešením s dobrým koncem. Bylo tomu ale vážně tak?

@kazma_kazmitch Dlouho jsem přemýšlel, jak s tím naložit. Show must go on. Tohle je plán B. #OMStheGame ♬ původní zvuk – Kazma Kazmitch

Jediné co jsme museli, bylo zaregistrovat se a aktivovat svoji kartu online. Na tuto aktivaci jsme měli 14 dní a poté stačilo jen čekat a sledovat si svoji e-mailovou schránku, až přijdou přesnější pokyny. Nikoho by ale nenapadlo, že přijdou v 7:06 ráno a ještě k tomu ne všem registrovaným.

Spousta soutěžících si postěžovala, že i když měli kartu aktivovanou a podmínky soutěže odsouhlasené, důležitý email jim prostě vůbec nepřišel. Další skupině soutěžících naopak přišel, ale automaticky byl zařazen so Spamu, kde si toho člověk opravdu málokdy všimne.

@erikapar90 Tak na dovolenou to neni,ale zazitek super ❤️❤️❤️#kazma #onemanshow #moneyrain #fy ♬ Cizí zeď – ONEMANSHOW Foundation

Pro mnoho lidí byl tak prvotní problém již v samotném doručení důležité zprávy. Když ale opomineme tento fakt, další překážkou byl pro mnohé soutěžící čas. E-mail byl podle nich poslán s velmi malým předstihem a jelikož ne každý má o víkendu volno, nebyl ani žádný prostor pro zařízení dovolené.

Ne všichni měli tím pádem možnost se zúčastnit a jelikož k rozhazování peněz došlo u Kazmova betonového monumentu v Lysé nad Labem, který se nachází pouhých 40km od hlavního města Prahy, pro kohokoli z jiného konce republiky byla tak účast naprosto nemožná.

@igotabad.idea 1M$ MONEY RAIN 💵💸💸💸💸 #kazma #kazma_kazmitch #miliondolaru #dolar ♬ ONEMANSHOW – Main Theme – Official Soundtrack – ONEMANSHOW: The Movie

I přes to všechno se však na místě sešlo pár stovek lidí, kteří si svoji “výhru” poctivě vysbírali a napěchovali do igelitových tašek a čehokoli, co zrovna měli po ruce. Celý sběr údajně proběhl bez zbytečných rvaček a pro mnohé to i tak byl opravdový zážitek.

Jenže jak to bude s penězi nyní? Jelikož Kazma peníze nezdanil a hru nevyhrál jeden vítěz, správně by nyní měli všichni ti, kteří si nasbírali více než 50 tisíc korun, jít a poslušně vše zdanit. Díky registraci do soutěže jsou totiž soutěžící snadno dohledatelní. Avšak jak vám někdo dokáže, že jste tam opravdu byli a nasbírali si zrovna tolik peněz?

To už je věc druhá. A co si myslíte o Kazmově ukončení hry vy? Myslíte si, že někdo z účastníků sběru peněz opravdu pošle nějakou tu korunu na dobrou věc? 

Tématem jsme se inspirovali na extra.cz

Reklama