in

Jak si zlepšit denní rutinu? Top 10 skvělých rad.

pixabay.com
Reklama

Dámy a pánové, kdybychom se vás zeptali na to, jaké je vaše denní rutina, co byste nám odpověděli? A máte vůbec nějakou? Podle mnohých je jakýsi denní plán důležitý a proto jsme se s vámi rozhodli sdílet top 10 rad, jak si ten svůj zlepšit.

1. Osamělost = seberozvoj

Nejlepší způsob, jak se vypořádat s osamělostí, je zaměstnat se prací související s vašimi zájmy a jejich rozvíjením.

pixabay.com

2. Průběžný úklid

Kdykoli vstanete, vezměte něco s sebou, abyste to vrátil tam, kam to patří. Jdete do kuchyně? Vezměte s sebou prázdný hrnek. Jdete na záchod? Po cestě vezměte prádlo do koše. Pomáhá to udržovat pořádek a nemáte pocit, že musíte zdlouhavě uklízet.

pixabay.com

3. Nakupování

Nechoďte do supermarketu hladoví. Ušetří vám to plno peněz.

pixabay.com

4. Nezapomínání

Když si potřebujete vzpomenout, že si máte něco vzít s sebou, až půjdete příště ven, dejte si to ke klíčům od auta nebo od domu.

pixabay.com

5. Uklízení

Když se vám nechce uklízet, pusťte si video o uklízení a budete se divit, jak  do 10 minut sami od sebe vstanete a začnete uklízet, protože vás to namotivuje a nepořádek vám začne vadit.

pixabay.com
Reklama

6. Uspokojení potřeb

Nedělejte nic důležité, natož žádná zásadní rozhodnutí, pokud jste hladoví nebo nadržení. Plné břicho a uspokojené potřeby dělají divy.

pixabay.com

7. Peřiny

Bez ohledu na to, jakou máte postel, pořiďte si peřinu alespoň o číslo větší, než potřebujete.

pixabay.com

8. Nevědomé učení

Pokud vaše dítě a nebo i vy rádi sleduje stejný film znovu a znovu, že to až zná/znáte nazpaměť, změňte jazyk a pasivně se jej tak naučíte.

pixabay.com

9. Procházka

Pokud se cítíte skleslí, zpomalení a demotivovaní, jděte se projít do přírody, i když je to to poslední, co byste chtěli dělat. Opravdu to pomáhá.

pixabay.com

10. Neohlášený odjezd

Když chcete odněkud odejít dříve, zamluvte si odvoz, aniž byste to někomu řekli. Prostě vstanete a odejdete až v momentu, kdy už budete muset jí a nebudete tak absolvovat celou hodinu rozlučovacích rituálů, jako je stání u dveří, zbytečné tlachání atd.

pixabay.com

Víme, že se může zdát, že se jedná o pouhé maličkosti, ale po jejich aplikování zjistíte, že se váš den opravu může zlepšit. A co vy a vaše rutina?

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama