in

Co by si lidé přáli vědět dříve? Top 10 rad do života.

pixabay.com
Reklama

Už jste někdy začali praktikovat něco, co vám zlepšilo život, a u čeho jste litovali, že už jste to neudělali dříve? Přesně na toto téma byla na Redditu rozpoutána debata a uživatelé byli požádáni, aby se podělili o věci, které jim zlepšily životy natolik, že si přáli, aby je začali dělat už dříve. Debata byla zaplavena tipy na změny, se kterými lidé začali a přivedly je tak ke štěstí. My jsme se proto rozhodli s vámi nyní sdílet ty nejzajímavější a zároveň nejméně náročné změny. Tady je máte.

1. Vyhýbejte se lidem s „toxickou pozitivitou“.

Celkově se vyhýbejte všem toxickým lidem, “toxickou pozitivitu” je jen o něco těžší rozpoznat.

pixabay.com

2. Nebuďte influenceři.

Jako influencer snadno nezbohatnete ani se nestanete přes noc milionářem. Vzdělávejte se a najděte si normální práci, ve které budete dobří a uživí vás dlouhodobě.

pixabay.com

3. Buďte sami sebou.

Nebuďte tou osobou, kterou si ostatní lidé myslí, že byste měli být, ale buďte raději tou osobou, kterou chcete být.

pixabay.com

4. Nikdo není něco víc.

Nejste jedineční, výjimeční, nikoho nezajímá, co děláte, a čím dříve to dokážete přijmout, tím dříve budete v klidu sami se sebou.

pixabay.com

5. Uskutečněte své sny!

Každý máme svůj vlastní sen. A neříkejte, že to nejde uskutečnit. Jde to. A udělejte to teď hned. Až budete staří, s domem, hypotékou, dítětem a psem, váš sen „chci natočit film“ už opravdu nebude možný.

pixabay.com
Reklama

6. Protahujte se.

Protahujte své tělo každý den nebo alespoň častěji, než jste to dělali do teď. Zůstanete díky tomu pružní a flexibilní, protože jakmile zakrníte, už to nepůjde vrátit zpět.

pixabay.com

7. Nenoste si práci s sebou domů.

Opravdu vám to za to nestojí. Žijete jen jednou.

pixabay.com

8. Naučte se být jen tak v tichu.

Položte telefon, nechejte sluchátka na stole a prostě jen buďte, existujte… Je důležité nenechat se neustále stimulovat.

pixabay.com

9. Nešetřete na svém zdraví.

Nevybírejte levné matrace, polštáře ani boty. Časem se to na vás podepíše.

pixabay.com

10. Nečekejte, až se dostanete do formy.

Začněte cvičit. Později se alespoň vyhnete zdravotním rizikům. Nečekejte, až budete muset zhubnout daleko více a půjde to hůře.

pixabay.com

Doufáme, že se vám výše uvedené rady líbily, a že vás vás i inspirovali k tomu, abyste začali naplno žit svůj spokojenější život. Popravdě, my jsme si tu pár bodů našli a rozhodně se jich budeme držet. 

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama