in

Jak začít den úspěšně? Top 10 ranních tipů celebrit!

instagram.com instagram.com
Reklama

Možná se ptáte, v čem si jsou slavní lidé podobní (tedy kromě toho, že jsou slavní a bohatí) a co byste mohli dělat i vy, abyste docílili úspěchu? I když se zdá odpověď neurčitá a hodně individuální, všechny hvězdy se shodují na dvou věcech. První je, držet se přesného denního harmonogramu, aby vyučili čas na maximum. Druhá věc je, vypořádat se s tím nejobtížnějším nebo s tou nejméně příjemnou poviností hned ráno. A co dál vyste mohli dělat pro úspěšný den? Na to se hned dnes spolu podíváme. Prozradíme vám 10+ ranních rutin slavných, abyste se mohli inspirovat. 

1. Kate Hudson – ledová koupel obličeje

Ledové koupele obličeje pochází z Japonska. Nejenom že vás dokáží perfektně probudit, ale dokonce i vaši pleť zjemní a rozzáří. Přitom k tomu stačí jen miska se studenou vodou a ledem a vydržet tam co nejdéle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kate Hudson (@katehudson)

2. Steve Jobs – připomínání snů

Jednou Steve Jobs řekl: “Každé ráno vstanu, podívám se do zrcadla a položím si stejnou otázku. Kdyby byl dnešek posledním dnem mého života, chtěl bych dělat to, co dnes dělám? A pokud bude odpověď  – ne – příliš mnoho dní v řadě, jsem si jistý, že musím ve svém životě něco změnit.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený daniele (@daniel_ebasta)

3. Oprah Winfrey – meditace

Výhody meditace jsou nám všem známy. Pomáhá snižovat stres, podporuje kreativitu, zvyčuje produktivitu, udržuje klidnou mysl a pohodu. Není proto naškodu meditovat jako Oprah – každý den,  20 minut a někdy i dvakrát denně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Oprah (@oprah)

4. Mark Zuckerberg – eliminace možnosti volby

Určitě to všichni znáte. Ráno vstanete, nevíte co na sebe, nevíte co na snídani a nebo co si udělat s vlasy. Ztrácíte tak drahocenné minuty zbytečným rozhodováním, kterého byste se přitom mohli velmi snadno vzdát, stejně jako Mark. Ten se dobrovolně rozhodl eliminovat svá rozhodnutí po celý den a to jen na ty nezbytně nutná. Zuckerberg tak například přiznává, že má ve skříni asi jen 20 naprosto stejných šedých triček. To mu pomáhá vyhnout se zbytečnému rozhodování a ztrátě času.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mark Zuckerberg (@zuck)

5. Julianne Hough – pojevy vděčnosti

Julianne má velmi zajímavý avšak pozitivní začátek dne. Hned po probuzení se posadí na postel a myslí na 5 věcí, za které je opravdu vděčná. Poté si stanoví několik malých duchovních cílů na následujících 24 hodin. Mohou to být maličkosti, ​​jako že se během dne bude jen usmívat, nebo i větší cíle. Teprve poté vstane a začne být produktivní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Julianne Hough (@juleshough)

Reklama

6. Jessica Alba – cvičení s přáteli či blízkými

Další věc, kterou mají slavní lidé společnou, je cvičení. Ne každé hvězdě se však chce. Například Jessica Alba se musela velmi motivovat a tak našla ideální cestu, jak z této situace ven. Spojila cvičení se setkání s přáteli a díky tomu je nejen vytrvalejší, ale dokonce jí cvičení i v rámci možností baví.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Alba (@jessicaalba)

7. Tim Ferriss – plnění cílů od toho nejotravnějšího

Timovo motto je: “Vyhraj ráno, vyhraj den.” Proto hned ráno začíná úklidem, který bytostně nenávidí a je si jistý, že má pod kontrolou alespoň tu jednu povinnost a zbytek věcí prostě nějak dopadne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tim Ferriss (@timferriss)

8. Jennifer Aniston – ranní vstávání

Říká se, že nejúspěšnější lidé jsou ranní ptáčata. Ani Jennifer Aniston není výjimkou. Každý pracovní den vstává dokonce již ve 4:30 a okamžitě se vrhne do denního programu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

9. Lea Michele – parní sprcha

Lea tvrdí, že ji právě tato procedura pomáhá zbavit se a vypotit všechny toxiny z těla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lea Michele (@leamichele)

10. Brittany Snow – pozitivní seznam skladeb

I celebrity se někdy probudí s tou špatnou náladou. Není ale nic nemožného na tom, tuto špatnou náladu obrátit v dobrou. Stačí jen mít po ruce seznam pozitivním skladeb jako Brittany a již ráno se naladit na tu správnou vlnu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Brittany Snow (@brittanysnow)

Nevíme jak vy, ale my se zřejmě něčemu přiučíme. Například to ranní vstávání či meditace nezní špatně. Nejenom že toho za den člověk stihne daleko více, ale ještě k tomu se obejde bez zbytečného stresu. A čím se inspirujete vy?

Tématem jsme se inspirovali na brightside.me

Reklama