in

Aleš Bejr spolumajitelem organizace RedFace? Na konferenci opakovaně urážel Tomáše Le Syho.

Youtube.com
Reklama

Nová hlavní tvář bojové organizace RedFace byla na poslední tiskové konferenci oficiálně odhalena. Poté, co si z obličeje strhl masku, začal urážet všechny přítomné. Spolumajitelem a promotérem se nově stává kontroverzní youtuber Aleš Bejr. Tuto nabídku přijal zřejmě z důvodu zničení hlavního promotéra konkurenční organizace Clash of the Stars, Tomáše Le Syho, se kterým má dlouhodobě nevyřešený spor.

Aleš Bejr, kterému se přezdívá “psychopat“, byl ještě do nedávna jednou z hlavních tváří bojové organizace Clash of the Stars. Jejich konkurence, která už několikrát byla na pokraji selhání – RedFace, ho však nějakým způsobem přebrali na svoji stranu, což se odhalilo na jejich poslední tiskové konferenci.

To čumíte, vy močky!” ozvalo se v úvodu jejich poslední tiskové konference poté, co zahalená postava zahodila svoji masku a ukázalo se, že je to právě Psychopat Bejr. Dle všeho by měl v současné době být novým spolumajitelem organizace RedFace a také jejich hlavní tváří.

Lesíčku, ty mi furt utíkáš, schováváš se pod pódiem. Dneska ale budeš tady semnou. Takhle dopadneš, až jednou přijmeš zápas! Tobě nějak došla slova kamarádíčku. Přesně, jak by ti došla, kdybychom se utkali!” prohlásil Aleš poté, co na něm byla delší dobu kamera. “Fackovacího panáka” s obličejem promotéra Clash of the Stars – Tomáše Le Syho Aleš několikrát během vysílání uhodil.

Lesíčku, máš tady synáčka jsem slyšel! Je tady Ping Pong? Doneseš ty lístky tátovi do večerky?” vysmíval se Aleš svému bývalému zaměstnavateli, přičemž mu na adresu “Večerka, Křovákov” odeslal skutečné lístky na nadcházející galavečer organizace RedFace, který se bude ukonat 6. dubna.

Inspirovali jsme se z: top-fight.cz

Reklama