in

Bizardnosti v Clash of the Stars jsou jen předem domluvené divadlo. Uniklé video jako důkaz!

instagram.com
Reklama

Osmý galavečer Clash of the Stars je za náma. Spousta lidí už však díky uniklému videu nepochybuje, že se z velké části krom bizáru jedná také o předem domluvené divadlo. Někteří měli jasno již dávno, ale nyní máme důkaz. Napadení moderátora Jíry Alešem Bejrem dokonce instruoval sám majitel organizace. Lidé se smějí.

V sobotu proběhl v Ostravě osmý Clash of the Stars. Přilákal opět hromady lidí, kteří se baví jedním bizárem za druhým. Kdyby to však byla nuda, nikoho by to nepřitáhlo. Jak to bude do budoucna se teprve uvidí, jelikož se provalilo to, o čem se dlouho jen spekulovalo. Je to jen divadlo.

Mnoho výzev bojovníků v kleci nevzniká jen tak náhodně, ale je samozřejmě dohodnuto předem. Totéž platí o vyhrocených sporech, hádkách i osobních věcech, které by se takhle na veřejnost tahat neměly.

O kauze Aleše Bejra však bylo mnoho pochybností, které jsou nyní podložené videem. Aleš na začátku osmého Clashe napadl moderátora. Organizace se rozhodla zařadit tento výstup, který láká diváky na další kola tohoto bizáru. Těžko však odhadnout, zda tomu tak bude.

Na internet se poté dostalo video, na kterém spolumajitel organizace Jakub Tyberiusz Łabudek dává pokyny Bejrovi, jak má správně napadnout moderátora Jakuba Jíru.

“Na co si to jako hraješ? Vypadni, vypadni, ti říkám! Přijde ti tohle normální? Ty si jako hraješ na promotéra? Vypadni. Vyveďte ho odtud toho debila. Tebe by normálně měli zbavit svéprávnosti,” křičel Jíra po napadení.

Jíra byl po napadení naštvaný a Bejrovi nadával. Ale vše bylo jen na oko. O napadení dopředu věděl, jak se zdá. Clashi však tento přestože dopředu domluvený spor zvedá sledovanost a to jim jde. Co na to říkáte vy?

Čerpali jsme z ruik.cz

Reklama