in

VIDEO: Aleš Bejr napadl Jakuba Jíru v živém vysílání! V útoku mu nezabránila ani kazajka

youtube.com
Reklama

Organizace Clash of the Stars chystá sedmý galavečer a jak bývá zvykem, několik týdnů před tím se konají konverzace s jednotlivými bojovníky s názvem B4theclash. Včera, 16. ledna, se uskutečnila jedna z těch nejočekávanějších, ve které se objevily bojovníci hlavního zápasu celého galavečera a jak už bývá zvykem, sezení se opět vyhrotilo. Hlavním aktérem zde nebyl nikdo jiný, než kontroverzní YouTuber Aleš Bejr.

Jedno z nejočekávanějších předzápasových sezení mezi účastníky hlavního zápasu, který se na sedmém galavečeru Clash of the Stars objeví, se opět vyhrotilo. Není to však žádné překvapení, když jedním z dvou bojovníků je Aleš Bejr. Aleš je známý svým kontroverzním a agresivním vystupováním a bylo tak jasné, že si s druhým účastníkem tohoto duelu – Jaromírem Soukupem, moc nepopovídají.

U vstupu do tanečního klubu Duplex byl Alešovi v kapse nalezen boxér, což způsobilo Alešovu účast v kazajce (stejně jako na hlavní tiskové konferenci všech bojovníků). Tento rozhovor sledovalo na YouTube v jednu chvíli přes 40 000 lidí, což není vůbec malé číslo. Vysílání se zdálo být v pohodě, dokud Aleše moderátor Jakub Jíra po položené otázce hrubě neurazil.

Člověk s dvouciferným IQ tohle vstřebává pomaleji no,” poznamenal Jakub. Aleše se to však natolik dotklo, že až do konce živého vysílání mu tuto poznámku nadhazoval. Mluvil o tom tak dlouho, až se na moderátora Jíru vrhl hlavou. Rychlá práce chlapů ze security tomu však rychle zabránila.

Taky tě to nebaví, viď ?” položil otázku Aleš svému soupeři. “Ne, nebaví,” odpověděl Jaromír. Po jeho odpovědi se Aleš vrhl na moderátora Jíru hlavičkou a střílel jednu nadávku za druhou. Vzhledem k tomu, že stále opakoval dvojciferné IQ, lze usuzovat, že se mu tato poznámka vůbec nelíbila. “Nebudu tady s tebou a počkej, až tu kazajku budu mít sundanou!” řekl Aleš na půli cesty pryč z Duplexu. Jaromír Soukup se neúspěšně snažil celou situaci uklidnit.

Reklama